+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kvalitní značková masážní

Klíčová slova: masážní křesla, masážní kreslo, relaxační křesla,

E-mail: aforjet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2009

Popis: Bolí Vás záda? Potřebujete lymfatickou masáž? Pořiďte si masážní křeslo. Nabízíme křesla pro domácí použití i pro komerční provoz. Masážní i relaxační křesla je možné pořídit na splátky. Záruka, doprava, servis zajištěn.

Web: www.masaznikresla.cz

Další související informace

Extraceny.cz

masážní přístroje zdravotnické potřeby zdraví – E-shop a kamenná prodejna. Již 6. rokem nabízíme široký sortiment zboží za extraceny. Elektro, počítače, zdravotnické potřeby, masážní přístroje, hračky, parfémy, bytové doplňky, sportovní potřeby, nářadí, zahrada, hodinky, šperky, hry a další

Značková masážní křesla S

masážní křesla, masazni kreslo, relaxacni kresla, – Vysoce kvalitní japonská značková masážní křesla.Masážní křesla vhodná pro profesionální použití.Hledáte příjemný zážitek či masáž s léčebnými účinky? Právě pro Vás jsme zkonstruovali naši řadu domácích masážních křesel, které Vám poskytnou nepřeberné množství výhod poskytnutých v klidu Vašeho domova.

Relaxační křesla

relaxační křesla, polohová, houpací – Zajímavé nabídky z oblasti relaxačních křesel. Moderní i klasické typy sedacího nábytku. Nabízíme též zajímavá polohovací křesla a klasická houpací. Prohlédn+ěte si naší nabídku.

Načítání trvalo 3.3565 sekund.