+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kyäni: Výživové doplnky

Klíčová slova: Kyani, Kyani produkty, Kyani cena, kyani skusenost

E-mail: zeleznik.hynek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2014

Popis: Oficiálny distribútor produktov značky Kyäni. Nove výživové doplnky s účinnosťou proti rôznym chorobám (rakovina, atopický exém, cukrovka, krvný tlak, krčové žily a podobne.) Kombinácia Kyäni - trojuholník zdravia a pozitívneho myslenia Vám vráti Vaše zdravie a úsmev na tvár.

Web: www.kyaniprodukty.sk

Další související informace

Propagujte služby a výrob

internet, pr clanky, sluzby, produkty, reklama – Nabízíme Vám kvalitní reklamu formou PR článků, kterou můžete oslovit stovky návštěvníků denně. Nečekejte, až se konkurence dostane před vás. Inzerujte u nás získejte náskok před konkurencí, která nikdy nespí.

Bezpečnostní vstupní byt

bezpečnostní dveře, bezpečnostní dveře cena, bezp – Dodávka a montáž bezpečnostních bytových dveří firmy PortaDoors na klíč. Výměna panelákových vstupních dveří za jeden den. Dveře jsou certifikované a naše společnost je autorizována a proškolena pro montáž dle požadavků pojišťoven na pojištění domácnosti.

Prodej medu

Včelí med, med, včelí produkty, zdravá výživa, – Včelaření je naše rodinná tradice započatá před 60 lety. Naší snahou je tuto činnost stále rozvíjet s důrazem na vyšší produktivitu a maximální hygienu – používáme nejnovější přístroje a pomůcky nejčastěji z nerezu. Medy které dodáváme pochází z jedné z nejčistějších oblastí v ČR – chráněné krajinné oblasti Podyjí, neobsahují žádná antibiotika (objevující se často v akčních medech z obchodních řetězců) a jsou pravidelně testovány a certifikovány ve Výzkumném ústavu Dol. Med zakoupený u nás zaručuje vysokou kvalitu, neporušenost všech biologicky aktivních látek (enzymy, vitamíny, minerální látky, …), výbornou chuť a v neposlední řadě také podporuje přirozené fungování životního prostředí v naší chráněné krajinné oblasti.

Načítání trvalo 3.5074 sekund.