+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laboratorní rukavice

Klíčová slova: laboratorní, rukavice, ms promotion

E-mail: mspromotioncz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: Společnost MS PROMOTION, spol. s r.o. je výhradním distributorem špičkových laboratorních rukavic společnosti SHIELD Scientific. Ta se zaměřuje na výrobu rukavic přímo určených do laboratoří, přičemž reflektují veškeré specifické požadavky práce v tomto prostředí. Rukavice jsou tak pro práci vhodnější, než dosud používané rukavice lékařské nebo rukavice určené do průmyslových odvětví. Chrání proti chemickým a mikrobiologickým rizikům, jsou vyráběny v aseptickém prostředí a splňují vysoké nároky na komfort.

Web: www.ms-promotion.cz

Další související informace

ochranné pomůcky

pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, – Internetový obchod s profesionálními ochrannými pomůckami. Profesionální pracovní oděvy, pracovní obuv a ochranné pracovní pomůcky té nejvyšší kvality. Zaručujeme rychlé dodání a ty nejlepší ceny!

MS v hokeji

hokej, ms v hokeji, ms v hokeji 2013, mistrovství – Stránky věnované mistrovství světa v hokeji 2013 s informacemi o zápasech, místě konání a aktualitami. Web zároveň informuje o spotřebitelské soutěži, kde můžete vyhrát ceny související s mistrovstvím světa v ledním hokeji.

Načítání trvalo 2.4246 sekund.