+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laboratorní rukavice

Klíčová slova: laboratorní, rukavice, ms promotion

E-mail: mspromotioncz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: Společnost MS PROMOTION, spol. s r.o. je výhradním distributorem špičkových laboratorních rukavic společnosti SHIELD Scientific. Ta se zaměřuje na výrobu rukavic přímo určených do laboratoří, přičemž reflektují veškeré specifické požadavky práce v tomto prostředí. Rukavice jsou tak pro práci vhodnější, než dosud používané rukavice lékařské nebo rukavice určené do průmyslových odvětví. Chrání proti chemickým a mikrobiologickým rizikům, jsou vyráběny v aseptickém prostředí a splňují vysoké nároky na komfort.

Web: www.ms-promotion.cz

Další související informace

IDL s.r.o.

laboratoř, laboratorní, diagnostika, hormony, – Laboratoř je nestátní zdravotnické zařízení a služby poskytuje od roku 1995. Zaměřujeme se zejména na specializovanou laboratorní diagnostiku pro gynekologickou endokrinologii, screening VVV, tyreologii, nádorovou diagnostiku, kostní metabolismus, diabetologii, obecnou endokrinologii aj. Provádíme vyšetřování hormonů, nádorových markerů, enzymů, vitaminů, některých lékových hladin aj. Imunodiagnostická laboratoř je založená na moderních technologiích, automatizovaných laboratorních vyšetřeních za podpory informačních systémů a školených odborníků. Máme certifikáty ISO 9001:2000 (Det Norske Veritas /DNV/) a Fetal Medicine Foundation /FMF/, laboratoř je vedena v národním Registru laboratoří zabývající se biochemickým screeningem VVV. Externí kontrola kvality probíhá v rámci systémů SEKK, UKNEQAS ap.

Hand Save s.r.o.

rukavice, latexové, vinylové, nitrilové, úklidové – Společnost Handsave s.r.o. byla založena v průběhu roku 2010 a již od počátku se začala zabývat úklidovými a jednorázovými vyšetřovacími rukavicemi, jako regionální velkoobchodní prodejce. Z počátku k nejvíce klíčovému sortimentu jak byli jednorázové vyšetřovací latexové, nitrilové a vinylové rukavice se díky vzrůstající poptávce přidaly i neméně obvyklé druhy jako např. dialektické rukavice, žáruvzdorné rukavice, kombinované rukavice, zimní rukavice, celokožené rukavice, textilní rukavice, máčené rukavice. Z důvodů neustálého zkvalitňování našich služeb, stoupajících nároků a požadavků našich zákazníků, se nedlouho poté, zařadily do našeho sortimentu i pracovní oděvy, a pracovní obuv.Od té doby jsme již jako významná dodavatelská a distribuční společnost obchodovali s firmami jako je např. Dr. Oetker, D.I.Seven. Mezi naše zákazníky patří zejména firmy stavební, strojírenské, energetické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.

Mistrovství světa v hokej

Mistrovství světa v hokeji 2013, MS v hokeji 2013 – Mistrovství světa v ledním hokeji 2013, MS v hokeji 2013. Web obsahuje informace o MS v hokeji 2013, seznam týmů, harmonogram, přehled medailí, průběžné umístění českého týmu a další. MS v hokeji 2013, Švédsko a Finsko.

Načítání trvalo 2.9071 sekund.