+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lacne-Matrace.sk e-shop

Klíčová slova: zdravotní, matrace, atypické

E-mail: info@lacne-matrace.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2009

Popis: Prodává levně kvalitní zdravotní matrace latexové, matrace pěnové, matrace pružinové i matrace sendvičové. Nabízí rovněž atypické rozměry. Doprava je zajištěna po celé České i Slovenské republice zcela zdarma.

Web: www.lacne-matrace.sk

Další související informace

Masážní přístroje, zdraví

akupresura, magnetoterapie, matrace, deky, příbory – Prodej exkluzivně dovážených akupresurních masážních pomůcek, luxusního gastrovybavení, praktických věci do domácností a příborů, pomůcek pro zdraví a pomůcek pro zdravý spánek (matrace, deky, prostěradla).

Charita Odry

půjčovna,kompenzační,zdravotní,pomůcky,postel – Půjčovna kompenzačních a zdravotních pomůcek jako například: polohovací lůžko, invalidní vozík, jídelní stolek, antidecubitní matrace, pokojové WC, chodítko a další. Zapůjčené pomůcky je možné si osobně vyzvednout, poslat poštou nebo Vám je přivezeme. Zajišťujeme také ošetřovatelskou a pečovatelskou službu v domácnostech.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.1954 sekund.