+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laderma-plastická chir.

Klíčová slova: facelift,plastická chirurgie,laderma

E-mail: info@laderma.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2009

Popis: Kanadská klinika plastické chirurgie Laderma v Praze Vám nabízí světový standard služeb za příjemné ceny. Provádíme všechny zákroky z oboru plastická chirurgie, zejména: zvětšení prsou, zmenšení a modelace prsou.

Web: www.laderma.cz

Další související informace

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o.

plastická chirurgie, estetická chirurgie, plastick – Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny patří mezi prestižní moderně vybavené soukromé kliniky zajišťující zákroky plastické chirurgie a laserové dermatologie. Klinika má výsadní postavení mezi pracovišti estetické medicíny v ČR, o čemž svědčí tisíce úspěšně odoperovaných pacientů jak u nás tak ze zahraničí.

Akné

omlazení,akné,pleť,facelift,vrásky – Prodej kosmetiky s obsahem přírodní kyseliny hyaluronové pro redukci vrásek, omlazení pleti a odstranění akné. V eshopu naleznete také rady pro zákazníky a jak předejít vzniku akné a jak ochránit vaši pleť.

Zdravý vzhled

plastická chirurgie, modelace prsou, liposukce – Když chce někdo dobře vypadat, musí pro to logicky něco udělat. Nejčastěji dochází k tomu, že se lidé rozhodnou pro zdravý životní styl složený z nepřejídání se a také z dostatečného množství pohybu.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.