+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laderma-plastická chir.

Klíčová slova: facelift,plastická chirurgie,laderma

E-mail: info@laderma.com

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2009

Popis: Kanadská klinika plastické chirurgie Laderma v Praze Vám nabízí světový standard služeb za příjemné ceny. Provádíme všechny zákroky z oboru plastická chirurgie, zejména: zvětšení prsou, zmenšení a modelace prsou.

Web: www.laderma.cz

Další související informace

Online poradna Laser Esth

plastická chirurgie, liposukce, léčení obezity – V naší online poradně vám odpovíme na veškeré otázky z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie a cévní chirurgie. Plastická chirurgie Praha a laserové centrum estetické dermatologie naší kliniky Vám nabízí možnost vylepšení svého vzhledu, jehož výsledný efekt významně přispívá k duševní harmonii, pocitu společenského, pracovního i partnerského uplatnění a psychické pohodě vlastní osobnosti.

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie – V oblasti plastické a estetické chirurgie nabízí 1. kolínské sanatorium možnost provedení prakticky všech typů operací plastické chirurgie. Garantem kvality v plastické chirurgii je as. MUDr. Svatopluk Svoboda.

Akné

omlazení,akné,pleť,facelift,vrásky – Prodej kosmetiky s obsahem přírodní kyseliny hyaluronové pro redukci vrásek, omlazení pleti a odstranění akné. V eshopu naleznete také rady pro zákazníky a jak předejít vzniku akné a jak ochránit vaši pleť.

Načítání trvalo 0.2128 sekund.