+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laparen - pohlcovač pachů

Klíčová slova: alergie pach astma zvíře pohlcovač vzduch laparen

E-mail: info@laparen.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2008

Popis: Laparen je unikátní přípravek na pohlcování pachů a alergenů z ovzduší. Odstraněním nečistot z prostředí dochází ke zmírnění nebo i úplnému vymizení alergických potíží. Přípravek také výborně pohlcuje zápach kouře z cigaret, pachy domácích zvířat, zápach z nového nábytku, podlahových krytin, jídla a jiné běžné pachy v domácnostech.

Web: www.laparen.cz

Další související informace

Elexia.cz

zdraví diabetes krevní tlak křečové žíly astma – Kompletní systém zdraví se zárukou. Garantované výsledky: lepší kvalita života a eliminace potíží s cukrovkou (diabetes), krevním tlakem, astmatem, alergií, cholesterolem, křečovými žílami a homocysteinem. Nabízíme 300% garanci.

Tepelna-cerpadla.name

tepelná čerpadla voda vzduch – Tepelná čerpadla - informační portál o tepelných čerpadlech. Možnost zadání poptávky. Tepelná čerpadla voda - vzduch, země - voda, vzduch - vzduch, tč, dotace na tepelná čerpadla, zemní kolektory.....

Alergie

Alergie – Je známa pod pojmem přecitlivělost imunitního sytému. Existuje několik druhů alergii, někdo může být alergický na pyl poletující v ovzduší jiný na slunce nebo na některé druhy jídel. Před alergickými reakcemi se dá správnou prevencí předejít..

Načítání trvalo 0.0838 sekund.