+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laser Esthetic

Klíčová slova: Plastická chirurgie,praha.

E-mail: cichova@laseresthetic.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2007

Popis: Plastická chirurgie a laserové centrum Laser esthetic je kvalitní laserové centrum v Praze. Naše plastická chirurgie - laserové centrum vás zaručeně nezklame. Estetická medicína pro vás.

Web: www.laseresthetic.cz/

Další související informace

Plastická chirurgie

plastika,chirurgie,prsou,plastická chirurgie,prsů – Provádíme plastické operace v oboru estetické plastické chirurgie: plastika prsou (zvětšení prsou, zmenšení prsou), tumescentní liposukce, plastika obličeje (facelifting), plastika nosu, plastika uší, operace očních víček, plastika břicha (abdominoplastika), plastika stehen a další. Konzultace poskytujeme zdarma.

Online poradna Laser Esth

plastická chirurgie, liposukce, léčení obezity – V naší online poradně vám odpovíme na veškeré otázky z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie a cévní chirurgie. Plastická chirurgie Praha a laserové centrum estetické dermatologie naší kliniky Vám nabízí možnost vylepšení svého vzhledu, jehož výsledný efekt významně přispívá k duševní harmonii, pocitu společenského, pracovního i partnerského uplatnění a psychické pohodě vlastní osobnosti.

Načítání trvalo 0.0680 sekund.