+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lasercentra Morava s.r.o.

Klíčová slova: laserová chirurgie, odstranění chrápání, botox

E-mail: lukas.kyzlink@cesketelekomunikace.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2008

Popis: Mezi naše hlavní služby patří odstranění chrápání, titanové zubní implantáty, léčba akné laserem a Botox - odstranění mimických vrásek. Obličejová chirurgie, ORL, stomatologie, plastická chirurgie, laserová chirurgie a kosmetologie.

Web: www.lasercentra.cz

Další související informace

Plastická chirurgie

plastická chirurgie, liposukce, břicha – Estéea - Estetická klinika v Uherském Hradišti. Provádíme mikrokanylové tumescentní liposukce, operace očních víček, redukce vrásek botoxem, chemický peeling, lymfodrenáže, operace velkých křečových žil laserem a další.

Riva, plastická chirurgie

plastická chirurgie, plastická, operace, liposukce – Klinika plastické chirurgie v Brně nabízí face-lift, operace víček, zvětšování a modelace prsou, plastiku břicha, nosu a ušních boltců, liposukce. Dále vyhlazování vrásek pomocí laserů, Botulotoxinu a výplňových materiálů, odstraňování akné, žilek.

Bez chloupků už navždy

odstranění chloupků – Přejete si tedy odstranit chloupky z jakékoliv partie těla? Přejete si bezbolestný a maximálně komfortní zákrok? Je Vaším snem dokonalý vzhled Vaší pokožky? Využijte závratné metody.Avšak co když se sen stane realitou? A co teprve, když se realitou stane právě tento konkrétní sen? Je to vůbec možné? Věřte mi, je. Jistě si říkáte, že to nebude jen tak, že trvalé odstranění chloupků bude bolestivé.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.