+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laserová liposukce a jiné

Klíčová slova: liposukce, péče o tělo

E-mail: valerwebs.katalogy2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2011

Popis: Bezbolestné metody liposukce. Výsledek je trvalý a viditelný po jednom až dvou měsících. Patří mezi nenáročné procesy liposukce s kvalitním výsledkem. Liposukce zmenšují počet tukových buněk v těle.

Web: bezbolestna-liposukce-metody.qqqq.cz/

Další související informace

MUDr. Mojmír Müller

liposukce, ultrazvuková liposukce – Diodovými lasery odstraníme ochlupení (epilace, depilace), cévky, pigmentace. Vyhladíme vrásky (Botox, Dysport, chemický peeling, Radiesse, Restylane). Ošetříme akné, jizvy, znamínka. Liposukce ultrazvukem přístrojem Contour UltraShape.

Plastická chirurgie Brno, MUDr. Štěpán

Plastická chirurgie,estetická chirurgie,liposukce – Na našem pracovišti (Brno) najdete kolektiv zkušených plastických chirurgů, dermatologů a kosmetiček. Mimo kosmetických a laserových zákroků, provádíme zákroky v celém spektru plastické chirurgie a při splnění obvyklých kriterii (doporučení lékaře) i na úhradu zdravotní pojišťovny (mimo 211). Zákroky vyžadující hospitalizaci provádí MUDr. Štěpán na klinice BODY. Středisko diagnostiky kožních pigmentací a plastická chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika) v Brně.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.