+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laserová medicína

Klíčová slova: laserová medicína, laserová liečba

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Stránka poskytuje informácie o laserovej medicíne a popisuje jednotlivé zákroky, ktoré možno pomocou laserovej medicíny vykonať.Nájdete tu predstavené druhy laserov použitých pri zákrokoch v laserovej medicíne.

Web: www.laserovamedicina.sk

Další související informace

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0680 sekund.