+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laserové estetické centru

Klíčová slova: Laserové, estetické, korekce víček, modelace ušníc

E-mail: info@effectclinic.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2011

Popis: Laserové a estetické centrum Effect Clinic, Brno Královo pole, nabízí ošetření moderními laserovými technologiemi, epilace, IPL, odstranění žilek. Plasticko estetické výkony, korekce víček, modelace ušních boltců, liposukce, odstranění znamínek.

Web: www.effectclinic.cz

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Řezání laserem Doucha

kovovýroba, řezání, laserem, laserové, rozvaděče – Mezi nabízené služby společnosti Doucha patří kovovýroba, řezání laserem, rozvaděče a jejich výroba, vysekávání a ohýbání plechů, svařování a navařování, lisování matic a šroubů, prášková lakovna – práškové lakování a zámečnictví.

Operace dolních víček

Operace dolních víček, operace – Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy.Známky stárnutí obličeje postihnou dříve nebo později každého. Vrásky a povadlá víčka jsou příznaky stárnutí i únavy. S povadlými očními víčky si plastická chirurgie dokáže poradit. Operace dolních víček je jedním z běžných zákroků prováděných plastickými chirurgy.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.