+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laserové ošetření

Klíčová slova: kyselina hyaluronová, laserové ošetření, vyhlazení

E-mail: info@alfasun.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2011

Popis: Laserové ošetření kyselinou hyaluronovou HialuroFrax je italský patent na aplikaci kyseliny hyaluronové do kůže. Nejčastěji se používá při problémech s pletí, jako jsou dehydratace pleti nebo viditelné a hluboké vrásky.

Web: www.hialurofrax.cz

Další související informace

Hyaluron gel

hyaluron gel, přírodní lifting, vyhlazení vrásek – Hyaluron Anti Ageing Concentrate je čirý vysoce účinný gel s čistě koncentrované kyseliny hyaluronové, která dodává pleti díky svým vlastnostem při pravidelném používání hladší vzhled. Přírodní lifting, vyhlazení vrásek

Tonery, cartridge, tiskárny

tiskárny, tonery, laserové tonery, kancelářské žid – Zabýváme se distribucí značkového i kompatibilního spotřebního materiálu všech značek pro prodej i renovaci spotřebního materiálu pro tiskárny, kopírovací stroje, a faxy. Téměr vše máme skladem, dodáváme do 24 hodin.

Všetko pre tlačiarne

laserové tonery,Tonery,atramentové kazety,atrament – Ponúkame rozsiahly tradičný sortiment spotrebného materiálu pre tlačiarne.Pre laserové tonery dodávame nové čipy, tonerové prášky a veľa ďalšieho materiálu či tovarov potrebných pre úspešnú renováciu kaziet. Rýchle dodacie doby a kvalitný zákaznícky servis.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.