+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázeňské pobyty

Klíčová slova: lázně, wellness, hotely, pobyty

E-mail: lazenskehotely@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2011

Popis: Poskytujeme pobyty v lázeňských hotelích v těch nejatraktivnějších lokalitách včetně vámi vybraného programu a wellness pobyty. Je libo tu nejlevnější dovolenou s léčebnými procedurami nebo třeba jen výlet na víkend? Sestavíme program dle vašeho přání.

Web: www.lazenskehotely.cz/

Další související informace

Lázně Mšené, a.s.

lázně, wellness, lázeňské pobyty, masáže, zábaly – Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza, funkční onemocnění páteře, pooperační stavy a další.

Spa and Beauty Clinic Holmes Place

masáž, relaxace, wellness, spa and beauty clinic – Spa and Beauty Clinic, prvotřídní kosmetické a wellness služby zahrnující masáže (klasické, rehabilitační, sportovní, relaxační, aroma, lávové kameny, thajské, manuální lymfodrenáže, …), kosmetická ošetření(francouzská kosmetika Thalgo, Sothys, Orlane), dekorativní líčení (Estee Lauder) manikúru a pedikúru (americká značka O.P.I.), depilaci cukrovou pastou Pandhys, zábaly, tělová ošetření (čokoládové masáže Gerards, zábaly z mořských řas, exotické rituály).

SpaCities lázně, hotely

Lázně, wellness, pobyt, relax, hotely, cestování – Navštivte lázně, prameny a kolonády v exkluzivních lázeňských městech. Vyberte si z nabídky hotelů, restaurací a wellness pobytů. Poznejte historické památky, užijte si volný čas, bavte se a relaxujte.

Načítání trvalo 0.2610 sekund.