+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázeňské pobyty

Klíčová slova: lázně, wellness, hotely, pobyty

E-mail: lazenskehotely@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2011

Popis: Poskytujeme pobyty v lázeňských hotelích v těch nejatraktivnějších lokalitách včetně vámi vybraného programu a wellness pobyty. Je libo tu nejlevnější dovolenou s léčebnými procedurami nebo třeba jen výlet na víkend? Sestavíme program dle vašeho přání.

Web: www.lazenskehotely.cz/

Další související informace

Hubnutí s poradcem

hubnutí, nadváha, kondice, přibrání, wellness, – Individuální a profesionální přístup ke každému klientovi, trvalé výsledky bez jo-jo efektu. Nemusíte nikam chodit, nic vážit a ni si počítat kalorie - nezvdábvejte se oblíbených jídel a zhubněte.Poradenství po celou dobu redukce váhy zcela zdarma.

Lázně a wellness

lázně, wellnes, lečebné procedury – Očistěte si mysl i tělo a odpočiňte si od všedního stresu s wellness programy. Obecné informace o lázeňské léčbě, procedurách a takzvaném wellness. Česká republika je na termální prameny poměrně bohatá a je tedy samozřejemě bohatá také na lázeňská města a komplexy.

Lázně Luhačovice

lázně, luhačovice, prameny, historie, kultura – Největší moravské lázně s dlouholetou tradicí a vynikajícími léčebnými prameny. Lázně Luhačovice jsou velmi oblíbené také pro své udržované a stylové prostředí. Tyto lázně se zaměřují především na nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezitu a také na trávicí ústrojí. Lázně jsou tolik oblíbené díky svým přírodním termálním pramenům.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.