+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně - Wellness - Víkend

Klíčová slova: lázně, wellness, pobyty, masáže, zábaly, relax

E-mail: info@lazne-slevy.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Denně pro Vás vybíráme nejatraktivnější lázeňské pobyty, wellness víkendy, romantické víkendy, programy na hubnutí a další pobytové balíčky! U každé nabídky je zobrazena aktuální sleva a čas zbývající do konce trvání slevy - po vypršení času je možné zakoupit pobyt už jen za plnou cenu, neváhejte dočasných slev využít! Každý balíček je možné zakoupit ve formě dárkového poukazu.

Web: www,lazne-slevy.cz

Další související informace

Spa and Beauty Clinic Holmes Place

masáž, relaxace, wellness, spa and beauty clinic – Spa and Beauty Clinic, prvotřídní kosmetické a wellness služby zahrnující masáže (klasické, rehabilitační, sportovní, relaxační, aroma, lávové kameny, thajské, manuální lymfodrenáže, …), kosmetická ošetření(francouzská kosmetika Thalgo, Sothys, Orlane), dekorativní líčení (Estee Lauder) manikúru a pedikúru (americká značka O.P.I.), depilaci cukrovou pastou Pandhys, zábaly, tělová ošetření (čokoládové masáže Gerards, zábaly z mořských řas, exotické rituály).

iKlubZdravi.cz

masáž, masáže, meditace, klid, stres, relaxace – Masáž a terapeutické sezení? Jedině u nás. Nabízíme speciální masáže a sezení, která Vám pomohou od bolesti celého těla a navíc Vám pomohou od stresu. Nabízíme rebalancing, neo-rebalancing, prenetální terapie, trauma terapie a meditace.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.