+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně - Wellness - Víkend

Klíčová slova: lázně, wellness, pobyty, masáže, zábaly, relax

E-mail: info@lazne-slevy.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Denně pro Vás vybíráme nejatraktivnější lázeňské pobyty, wellness víkendy, romantické víkendy, programy na hubnutí a další pobytové balíčky! U každé nabídky je zobrazena aktuální sleva a čas zbývající do konce trvání slevy - po vypršení času je možné zakoupit pobyt už jen za plnou cenu, neváhejte dočasných slev využít! Každý balíček je možné zakoupit ve formě dárkového poukazu.

Web: www,lazne-slevy.cz

Další související informace

Masážní centrum Martínek

masaže, Praha, relaxace, zábaly, wellness – Masážní salon David Martínek představuje harmonii, místo kde se uvolníte, načerpáte novou energii a kam se zajisté budete rádi vracet. Klidná lokalita na Praze 3, moderně vybavené prostory s důrazem na Vaše soukromí a samozřejmě špičkový personál s dlouholetou praxí.

Masáže v Brně

Masáže v Brně, masáže, aromaterapie, masáž Brno – Uvolňující masáže v Brně. Aromaterapie jako uvolnění od každodenního shonu. Najděte čas zastavit se a dostat se do harmonie duše i těla. Váš odborný aromaterapeut Barbara Oklešťková vás ráda přivítá ve studiu Samet v Brně na ulici Pekařská 12. Chcete uvolňující masáž v Brně? Zkuste aromaterapii. www.aromaterapie.info

Lázně Jeseník

lázně, Jeseník – Vyzkoušejte působení Vodoléčby, díky které se lázně Jeseník proslavily. Tuto formu léčby zde vymyslel světoznámý Vincenz Priessnitz a úspěšně se jí léčí problémy s pohybem a řada dalších nemocí. Vyzkoušejte lázně Jeseník ještě dnes!

Načítání trvalo 0.0525 sekund.