+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně - Wellness - Víkend

Klíčová slova: lázně, wellness, pobyty, masáže, zábaly, relax

E-mail: info@lazne-slevy.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Denně pro Vás vybíráme nejatraktivnější lázeňské pobyty, wellness víkendy, romantické víkendy, programy na hubnutí a další pobytové balíčky! U každé nabídky je zobrazena aktuální sleva a čas zbývající do konce trvání slevy - po vypršení času je možné zakoupit pobyt už jen za plnou cenu, neváhejte dočasných slev využít! Každý balíček je možné zakoupit ve formě dárkového poukazu.

Web: www,lazne-slevy.cz

Další související informace

Masážní studio Ostrava

masáže, wellness, solárium, Ostrava, zdraví – Relaxační centrum Wellnessa Vám nabízí široké spektrum služeb, tradičních i netradičních, za příznivé ceny. Můžete si vybrat z mnoha typů masáží, koupelí či zábalů, samozřejmostí je i solárium a doplňkové služby. Naše služby Vám také nabízíme prostřednictvím balíčků.

Masážní centrum Martínek

masaže, Praha, relaxace, zábaly, wellness – Masážní salon David Martínek představuje harmonii, místo kde se uvolníte, načerpáte novou energii a kam se zajisté budete rádi vracet. Klidná lokalita na Praze 3, moderně vybavené prostory s důrazem na Vaše soukromí a samozřejmě špičkový personál s dlouholetou praxí.

Spa and Beauty Clinic Holmes Place

masáž, relaxace, wellness, spa and beauty clinic – Spa and Beauty Clinic, prvotřídní kosmetické a wellness služby zahrnující masáže (klasické, rehabilitační, sportovní, relaxační, aroma, lávové kameny, thajské, manuální lymfodrenáže, …), kosmetická ošetření(francouzská kosmetika Thalgo, Sothys, Orlane), dekorativní líčení (Estee Lauder) manikúru a pedikúru (americká značka O.P.I.), depilaci cukrovou pastou Pandhys, zábaly, tělová ošetření (čokoládové masáže Gerards, zábaly z mořských řas, exotické rituály).

Načítání trvalo 0.0607 sekund.