+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně - Wellness - Víkend

Klíčová slova: lázně, wellness, pobyty, masáže, zábaly, relax

E-mail: info@lazne-slevy.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Denně pro Vás vybíráme nejatraktivnější lázeňské pobyty, wellness víkendy, romantické víkendy, programy na hubnutí a další pobytové balíčky! U každé nabídky je zobrazena aktuální sleva a čas zbývající do konce trvání slevy - po vypršení času je možné zakoupit pobyt už jen za plnou cenu, neváhejte dočasných slev využít! Každý balíček je možné zakoupit ve formě dárkového poukazu.

Web: www,lazne-slevy.cz

Další související informace

Masážní studio Ostrava

masáže, wellness, solárium, Ostrava, zdraví – Relaxační centrum Wellnessa Vám nabízí široké spektrum služeb, tradičních i netradičních, za příznivé ceny. Můžete si vybrat z mnoha typů masáží, koupelí či zábalů, samozřejmostí je i solárium a doplňkové služby. Naše služby Vám také nabízíme prostřednictvím balíčků.

Lázně a wellness hotely

lázně, wellness, průvodce, lázeňství, wellness – SpaTrip je unikátní online rozcestník, průvodce světem lázeňství a wellness. Oproti konkurenci Vám prináší přímé kontakty a možnost komentovat a hodnotit veškerá jednotlivá zařízení. Soustředí se především na kvalitu a snaží se pro své klienty neustále objevovat nová relaxační místa a luxusní ozdravné komplexy.

Načítání trvalo 0.0725 sekund.