+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Bělohrad

Klíčová slova: lázně, Bělohrad

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2011

Popis: Lázně Bělohrad pro Vás připravily několik originálních wellness a lázeňských balíčků, díky kterým si perfektně odpočinete a naberete nové síly. Vyzkoušejte také účinky slatinných koupelí, díky kterým se lázně Bělohrad proslavily.

Web: www.laznebelohrad.info

Další související informace

Lázně a termální lázně

lazne, ceske lazne, termalni lazne – Lázně – Chcete se dozvědět více o lázních a termálech? Navštivte naše stránky, najdete zde přehledně zpracované informace o českých lázních a termalních lázních v Maďarsku, Rakousku, Slovensku a dalších zemích.

Pivní lázně Štramberk

pivní lázně, zážitky, netradiční, originální,dárky – Jste milovníci piva a hledáte originální dárek pro Vás či vaše blízké? Pak jsou pivní lázně v malebném městečku Štramberk přesně pro vás! Pokud jste skuteční požitkáři a milujete zlatavý mok, pak je tento zážitek přímo pro Vás!

Wellness hotel Pod Kyčmol

Krytý bazén, whirpool, sauna, pivní lázně, pivovar – Wellness hotel Pod Kyčmolem se nachází v překrásné krajině Beskyd v chráněné lokalitě Horní Lomná. Je ideální místo k rekreaci a odpočinku, kde lze pořádat oslavy,svatby,obchodně pracovní jednání, firemní školení a semináře. Nabízí bohaté wellness vyžití s krytým bazéném, whirpoolem, saunami,bowlingem, pivními lázněmi a svým pivovarem.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.