+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Darkov

Klíčová slova: lázně, Darkov

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Navštivte lázně Darkov. Při návštěvě těchto lázní si užijete obrovského množství různých wellness a lázeňských procedur, které jsou prospěšné pro vaše tělo. Navíc můžete vyzkoušet účinky jodobromové vody.

Web: www.laznedarkov.info

Další související informace

Hotel Francis Františkovy

hotel francis, františkovy lázně, ubytování – Rodinný lázeňský hotel v centru Františkových Lázní. Balneo procedury a terapie přímo v hotelu. Ochutnejte vynikající speciality v hotelové restauraci. Ubytujete se v srdci nejmenších lázní v České republice.

Lázně Jáchymov

lázně, jáchymov, historie, kultura, – Velké tradiční lázně blízko německých hranic s mnohaletou tradicí a krásnými lázeňskými budovami. Lázně Jáchymov patří mezi jedny z největších lázní na území České Republiky. Přímo v lázních probíhá věhlasná léčba za pomoci radonové minerální vody a spousta dalších procedur, mezi které patří tradiční, ale i alternativní a nové způsoby léčby. Těšit se můžete na bohatou škálu různých druhů masáží, dále pak prověřené fyzikální terapie, jako ultrazvuk, laser, magnetoterapie, kryoterapie, biolampa či elektroléčba.

Vráž

lázně, vráž, kultura, historie – Moderní české lázně stavěné v krásném novogotickém stylu nabízejí špičkovou lázeňskou péči a profesionální personál. Přírodním léčivým zdrojem je prostá zemitá slatina. Tyto lázně jsou nyní velice moderně zrekonstruovány. Můžete zde navštívit kadeřnictví. Dalším lákadlem pro turisty je pedikúra a manikúra. Lečí se zde různé neurologické a pohybové potíže a onemocnění.

Načítání trvalo 0.0878 sekund.