+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Jeseník

Klíčová slova: lázně, Jeseník

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: Vyzkoušejte působení Vodoléčby, díky které se lázně Jeseník proslavily. Tuto formu léčby zde vymyslel světoznámý Vincenz Priessnitz a úspěšně se jí léčí problémy s pohybem a řada dalších nemocí. Vyzkoušejte lázně Jeseník ještě dnes!

Web: www.laznejesenik.info

Další související informace

Lázně Jáchymov

lázně, jáchymov, historie, kultura, – Velké tradiční lázně blízko německých hranic s mnohaletou tradicí a krásnými lázeňskými budovami. Lázně Jáchymov patří mezi jedny z největších lázní na území České Republiky. Přímo v lázních probíhá věhlasná léčba za pomoci radonové minerální vody a spousta dalších procedur, mezi které patří tradiční, ale i alternativní a nové způsoby léčby. Těšit se můžete na bohatou škálu různých druhů masáží, dále pak prověřené fyzikální terapie, jako ultrazvuk, laser, magnetoterapie, kryoterapie, biolampa či elektroléčba.

Pivní lázně Chodová Planá

chodova plana, chodovat, pivní lázně, pivní koupel – Pivní lázně Chodová Planá jsou největší a nejstarší pivní lázně v České republice a jedny z nejstarších na světě. Pravá pivní koupel, masáž a relaxace za vůně zlatavého piva. To vše a mnohem více zažijete, když navštívíte pivní lázně Chodová Planá.

Načítání trvalo 0.0849 sekund.