+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Karlovy Vary

Klíčová slova: lázně, Karlovy, Vary

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2011

Popis: Dopřejte si pobyt v nejkrásnějším a celosvětově nejznámějším lázeňském městě. Navštivte lázně Karlovy Vary a užijte si luxusní lázeňské hotely a obrovské množství různých lázeňských a wellness procedur.

Web: www.laznekarlovyvary.info

Další související informace

Termální lázně

termální lázně, zájezdy Francie – Nabízíme zájezdy do Franci, termální lázní Slovensko, Maďarsko.Nabízíme poznávací zájezdy zaměřené na přírodu, kulturu, termální lázně. Specializujeme se na Francii, Maďarsko, Itálii a ostrovy: zájezdy na přání pro kolektivy a školy.

Luxusní ubytování - hotel

hotel mariánské Lázně, ubytování mariánské Lázně – Hotel Villa Gloria je nově zrekonstruovaný hotel v romantické secesní budově, v klidné lokalitě mezi Villa domy u lesa v blízkosti kolonády Mariánské Lázně. Hotel Villa Gloria nabízí 14 komfrortních pokojů, 2 přepychové apartmány, knížecí a královské apartmá. V blízkosti najdete tenisové kurty, golfové hřiště, cyklistické stezky a lyžařský areál. Hotel Gloria je vhodný pro aktivní i klidný odpočinek a dokonalou relaxaci.

Lázně Bělohrad

lázně, Bělohrad – Lázně Bělohrad pro Vás připravily několik originálních wellness a lázeňských balíčků, díky kterým si perfektně odpočinete a naberete nové síly. Vyzkoušejte také účinky slatinných koupelí, díky kterým se lázně Bělohrad proslavily.

Načítání trvalo 0.0921 sekund.