+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Lednice

Klíčová slova: lázně, lednice, historie, kultura

E-mail: info@cleevio.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2009

Popis: Velmi moderní lázně bez jakékoli kulturní historie, avšak s precizní péčí o pacienty. Lázně Lednice nabízí ty nejlepší léčebné procedury a terapie. Lázně Lednice jsou poměrně nové a relativně malé lázně, avšak to nikterak neubírá jejich kvalitě, ba naopak. Hlavní část lázní Lednice tvoří úplně nový a moderní lázeňský dům s názvem Perla. Tento areál leží velmi blízko lednické zámecké zahrady, z čehož vyplývá, že okolí areálu je příjemné a stylové.

Web: lednice-lazne.cz/

Další související informace

Lázně Jáchymov

lázně, jáchymov – Lázně Jáchymov patří mezi přední české lázeňské oblasti s překrásnými přírodními scenériemi a zkušeným personálem lázní. Vyzkoušejte tedy unikátní účinky přírodní radonové vody, která nejvíce pomáhá při léčbě pohybového aparátu.

Lázně Poděbrady

lázně, Poděbrady – Máte zdravotní problémy a chcete se jich rychle a účinně zbavit? Navštivte lázně Poděbrady. Ulevíte si od problémů a navíc si perfektně odpočinete a naberete nové síly do dalších dnů. Lázně Poděbrady na Vás čekají.

Lázeňské pobyty

lázně, wellness, hotely, pobyty – Poskytujeme pobyty v lázeňských hotelích v těch nejatraktivnějších lokalitách včetně vámi vybraného programu a wellness pobyty. Je libo tu nejlevnější dovolenou s léčebnými procedurami nebo třeba jen výlet na víkend? Sestavíme program dle vašeho přání.

Načítání trvalo 0.1827 sekund.