+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Libverda

Klíčová slova: lázně, libverda, historie, kultura

E-mail: info@cleevio.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2009

Popis: Známé české lázně, ležící v Jizerských Horách. Mají bohatou historii a velmi kvalitní reference, co se léčby a celkové obsluhy týče. Lázně Libverda jsou velmi oblíbené české lázně s dlouholetou tradicí. Leží v Jizerských horách v obci zvané Libverda. Lázně navíc leží pouhých 25km od města Liberec, díky čemuž jsou dobře přístupné pro téměř celou Českou Republiku.

Web: libverda-lazne.cz/

Další související informace

Lázně Karlovy Vary

lázně, Karlovy Vary, léčba, léčebné pobyty, lázeňs – Karlovy Vary - největší a nejvýznamější lázeňské město v ČR. Lázeňské kolonády a ulice města lemují tiché zalesněné kopce, kde naleznete cyklistické a pěší stezky pro výbornou relaxaci. Karlovy Vary jsou tím pravým místem pro váš odpočinek.

Lázně Mšené, a.s.

lázně, wellness, lázeňské pobyty, masáže, zábaly – Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza, funkční onemocnění páteře, pooperační stavy a další.

SpaCities lázně, hotely

Lázně, wellness, pobyt, relax, hotely, cestování – Navštivte lázně, prameny a kolonády v exkluzivních lázeňských městech. Vyberte si z nabídky hotelů, restaurací a wellness pobytů. Poznejte historické památky, užijte si volný čas, bavte se a relaxujte.

Načítání trvalo 0.2243 sekund.