+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Mšené, a.s.

Klíčová slova: lázně, wellness, lázeňské pobyty, masáže, zábaly

E-mail: LazneMsene@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza, funkční onemocnění páteře, pooperační stavy a další.

Web: www.msene.cz

Další související informace

Cvičení, masáže

fyzioterapie, cvičení, masáže, dačice – poradenství, prevence, rekondice, regenerace, klasické masáže, techniky měkkých tkání, individuální a komplexní přístup ke klientovi, sestavení cviků dle předchozího vyšetření, masáže klasické, stabilizační terapie, rekondiční cvičení, skupinové cvičení

Relax Barrandov

relaxační centrum, wellness, solná jeskyně, lymfod – Nové wellness studio Relax and Beauty Barrandov Vám pomůže ve zdravém hubnutí! Na Vaši návštěvu čeká moderní solná jeskyně, ale také řada přístrojů na lymfatickou masáž a lymfodrenáž. Hubnutí jako relax – přijďte se podívat na Barrandov!

iKlubZdravi.cz

masáž, masáže, meditace, klid, stres, relaxace – Masáž a terapeutické sezení? Jedině u nás. Nabízíme speciální masáže a sezení, která Vám pomohou od bolesti celého těla a navíc Vám pomohou od stresu. Nabízíme rebalancing, neo-rebalancing, prenetální terapie, trauma terapie a meditace.

Načítání trvalo 0.0862 sekund.