+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Mšené, a.s.

Klíčová slova: lázně, wellness, lázeňské pobyty, masáže, zábaly

E-mail: LazneMsene@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza, funkční onemocnění páteře, pooperační stavy a další.

Web: www.msene.cz

Další související informace

Lázně a wellness

lázně, wellnes, lečebné procedury – Očistěte si mysl i tělo a odpočiňte si od všedního stresu s wellness programy. Obecné informace o lázeňské léčbě, procedurách a takzvaném wellness. Česká republika je na termální prameny poměrně bohatá a je tedy samozřejemě bohatá také na lázeňská města a komplexy.

AZINZERT.CZ - Zdraví

zdraví, hubnutí, diety, masáže, kosmetika, cvičení – Zdraví a krása, inzerce služeb a produktů v kategoriích cvicení, doplňky výživy, diety, hubnutí, kosmetické služby, léčivé rostliny a byliny, masáže, parfémy, kosmetiské přípravky, sauny, solaria, zdravotnické potřeby a pomůcky, zdravotnické přístroje, ...

Masérský kurz Praha

masérské kurzy, masáže, masérské kurzy praha – Masérské kurzy Praha - rekvalifikační masérské kurzy, semináře a školení a školení pro maséry, masérky a kosmetičky. Rekvalifikační kurz kosmetiky a rekvalifikační masérský kurz pro získání živnostenského listu. Rekvalifikace Praha. Rekvalifikační kurzy a školení jsou garantovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky na základě zákona o zaměstnanosti. Absolventům kurzu kosmetiky nebo masérského kurzu může být vydán živnostenský list pro činnosti masér a kosmetické služby. Úhrada rekvalifikačních kurzů a školení spojených s rekvalifikací může hradit úřad prace. Rekvalifikační masérské kurzy a rekvalifikační kurz kosmetiky nabízíme současné době pro zájemce registrované na úřadu prace v Praze, ale připravujeme možnost rekvalifikace v oborech masáže a kosmetika i mimo Prahu.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.