+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Nové Hrady

Klíčová slova: Lázně, Nové, Hrady

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Navštivte wellness zónu nebo si užívejte překrásné přírody. To vše a mnohem více zažijete, když navštívíte Lázně Nové Hrady! Odpočinete si, zlepšíte svůj zdravotní stav, užijete si zábavu a naberete novou energii.

Web: www.laznenovehrady.info

Další související informace

Areál rekreace a sportu

Klínovec, Neklid. Jáchymov, lázně, ubytování – Celoročně vás zveme do našeho penzionu umístěného v krásném prostředí českých hor poblíž Jáchymova. Příjemné prostředí našeho penzionu a krásný čistý vzduch jistě oceníte v každé roční době. Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU se nachází v krásné, klidné přírodě na jižním úpatí Klínovce u břehu Klínoveckého potoka. Nabízíme Vám 12 pokojů se 2-4 lůžky. Čtyři pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), zbývajících 8 pokojů lze využít jako 4 apartmány s odděleným WC a koupelnou v předsíni nebo jako samostatné pokoje.

Wellness víkendové pobyty

wellness, lázně, víkend, hotely, spa, ubytování – Máte problémy se zdravím? Trpíte nepříjemnými psychickými nebo fyzickými stavy? Zapomeňte na bolesti či nepříjemnosti a dejte zelenou lázeňským střediskům! V naší nabídce najdete jak relaxační, tak Wellness pobyty a pochopitelně i další, díky kterým bude vaše tělo znovu fit, a vy s ním!

Wellness pobyty

wellness, pobyty, lázně, víkendové, víkend, hotely – Wellness pobyty, wellness víkend pro dva, víkendové pobyty, lázeňské pobyty, romantické pobyty a další na milujeme wellness.cz. Wellness pobyty, wellness víkend pro dva, víkendové pobyty, lázeňské pobyty, romantické pobyty a další na milujeme wellness.cz

Načítání trvalo 2.0021 sekund.