+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Poděbrady

Klíčová slova: lázně, Poděbrady

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Máte zdravotní problémy a chcete se jich rychle a účinně zbavit? Navštivte lázně Poděbrady. Ulevíte si od problémů a navíc si perfektně odpočinete a naberete nové síly do dalších dnů. Lázně Poděbrady na Vás čekají.

Web: www.laznepodebrady.info

Další související informace

Areál rekreace a sportu

Klínovec, Neklid. Jáchymov, lázně, ubytování – Celoročně vás zveme do našeho penzionu umístěného v krásném prostředí českých hor poblíž Jáchymova. Příjemné prostředí našeho penzionu a krásný čistý vzduch jistě oceníte v každé roční době. Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU se nachází v krásné, klidné přírodě na jižním úpatí Klínovce u břehu Klínoveckého potoka. Nabízíme Vám 12 pokojů se 2-4 lůžky. Čtyři pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), zbývajících 8 pokojů lze využít jako 4 apartmány s odděleným WC a koupelnou v předsíni nebo jako samostatné pokoje.

Penzion Pod Břízou

penzion, Františkovy Lázně, Nový Drahov,Pod Břízou – Nabízíme ubytování ve dvou 2-lůžkových pokojích (možnost přistýlky) a jednom 3-lůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybavené TV a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC). Aktuální ceník je zveřejněn na našich internetových stránkách. Penzion Pod Břízou se nachází kousek od Chebu a Františkových Lázní, v obci Nový Drahov. Obec Nový Drahov je památkově chráněná a taktéž v samotném okolí je mnoho zajímavostí.

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Pivní, lázně, Rožnov, pod, Radhoštěm – Poklidná příroda, relaxace, na kterou nikdy nezapomenete a všudypřítomný klid a pohoda. To jsou pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm. Neváhejte a navštivte je ještě dnes. Můžete přijet sami nebo s doprovodem své milované osoby.

Načítání trvalo 0.1102 sekund.