+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Poděbrady

Klíčová slova: lázně, Poděbrady

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Máte zdravotní problémy a chcete se jich rychle a účinně zbavit? Navštivte lázně Poděbrady. Ulevíte si od problémů a navíc si perfektně odpočinete a naberete nové síly do dalších dnů. Lázně Poděbrady na Vás čekají.

Web: www.laznepodebrady.info

Další související informace

Wellness víkendové pobyty

wellness, lázně, víkend, hotely, spa, ubytování – Máte problémy se zdravím? Trpíte nepříjemnými psychickými nebo fyzickými stavy? Zapomeňte na bolesti či nepříjemnosti a dejte zelenou lázeňským střediskům! V naší nabídce najdete jak relaxační, tak Wellness pobyty a pochopitelně i další, díky kterým bude vaše tělo znovu fit, a vy s ním!

Spa Wellness Harmonie

ubytování, wellness, spa, mariánské lázně, dovolen – Spa Hotel Harmonie v Mariánských Lázních je specialistou na léčebnou a wellness dovolenou. Wellness&Spa Hotel Harmonie se nachází v místech, kde již v roce 1860 stávala klášterní pila, a je obklopen rozsáhlou botanickou zahradou, okrasnými jezírky i kaskádami. Tyto kouzelné přírodní scenérie umocní Vaše příjemné zážitky a spolu s vycházkami za pitnou kúrou, jíž jsou Mariánské Lázně proslulé, Vám pomohou navodit optimální stav těla, mysli i duše.

Víkendový pobyt

pivní lázně, rašelinová koupel plzeň – Víkendový pobyt. Wellness hotel Purkmistr vám nabízí Rašelinový relax. Tradiční lázeňská procedura využívá osvědčeného tepla, v našem zařízení prováděná lokálně zejména na zádech a šíji. Využíváme rašelinových fólií různých rozměrů, které se ohřáté přikládají na tělo.

Načítání trvalo 0.0716 sekund.