+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lázně Poděbrady

Klíčová slova: lázně, Poděbrady

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Máte zdravotní problémy a chcete se jich rychle a účinně zbavit? Navštivte lázně Poděbrady. Ulevíte si od problémů a navíc si perfektně odpočinete a naberete nové síly do dalších dnů. Lázně Poděbrady na Vás čekají.

Web: www.laznepodebrady.info

Další související informace

Lázně Lednice

lázně, lednice, historie, kultura – Velmi moderní lázně bez jakékoli kulturní historie, avšak s precizní péčí o pacienty. Lázně Lednice nabízí ty nejlepší léčebné procedury a terapie. Lázně Lednice jsou poměrně nové a relativně malé lázně, avšak to nikterak neubírá jejich kvalitě, ba naopak. Hlavní část lázní Lednice tvoří úplně nový a moderní lázeňský dům s názvem Perla. Tento areál leží velmi blízko lednické zámecké zahrady, z čehož vyplývá, že okolí areálu je příjemné a stylové.

Planeta zážitků.cz - záži

zážitky, dárky, katalog, lázně, relax – Planeta zážitků je místem, kde je možné vyhledávat a porovnávat zážitky různých poskytovatelů těchto netradičních dárků. Nabízíme Vám každý den aktualizovaný katalog zážitků přehledně tříděných do kategoriíí s mnoha možnostmi řazení a vyhledávání.

Wellness víkendové pobyty

wellness, lázně, víkend, hotely, spa, ubytování – Máte problémy se zdravím? Trpíte nepříjemnými psychickými nebo fyzickými stavy? Zapomeňte na bolesti či nepříjemnosti a dejte zelenou lázeňským střediskům! V naší nabídce najdete jak relaxační, tak Wellness pobyty a pochopitelně i další, díky kterým bude vaše tělo znovu fit, a vy s ním!

Načítání trvalo 0.0983 sekund.