+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

Klíčová slova: liposukce, lifting, zdraví, dieta, vizáž, relax, m

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2012

Popis: Le Style centrum zdraví a krásy v centru Českých Budějovic nabízí kompletní služby neinvazivní liposukce - kavitace, radifrekvenční lifting, masážní terapie, kadeřnictví, kosmetika+vizážistika. Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

Web: www.lestyle.cz

Další související informace

Tvoja móda

móda, krása, zdraví, módne trendy, celebrity, módn – Stranka o móde, o variantech oblečení na určité příležitosti, trikech, jak osviežit šatník, módne trendy celebrit, módne faux-pas, rady o správne životosprávě, diskuse, poradna. Stante se modni policii a ohodnotte celebrity.

Krabičková dieta

krabičková, dieta, stihla.com, hubnutí, zdraví – Internetové stránky se zaměřením na hubnutí. Naleznete zde veškeré informace o dietách, hubnoucích koktejlech, oblíbenou kalorickou kalkulačku a další užitečné informace k dodržování diety.

Liposukce břicha

liposukce, zdraví, ultrazvuková liposukce – Patří mezi nejčastěji používané metody liposukce. Liposukce břicha může odstranit jizvu po císařském porodu. Liposukce břicha mohou podstoupit lidé ve věku 18 - 75 let. Pooperační léčba neni vyžadována. Liposukce břicha poskytuje velice kvalitní výsledek. Liposukce břicha - pro muže i ženy ve věku 18 - 75 let. Výsledek je ovlivněn tělesnou váhou. Důležitým faktorem je tuková tkáň a její uložení. Po zákroku ncítíme skoro žádnou bolest, např. jako u unavených bříšních svalů. Liposukce břicha mohou podstoupit lidé ve věku 18 - 75 let. Patří mezi nejčastěji používané metody liposukce. Důležitým faktorem je tuková tkáň a její uložení. Liposukce břicha poskytuje velice kvalitní výsledek. Po zákroku ncítíme skoro žádnou bolest.

Načítání trvalo 0.0725 sekund.