+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčba alergických nemocí

Klíčová slova: biorezonance Praha,odvykání kouření

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2013

Popis: Zabýváme se biorezonanční metodou léčby nemocí zejména alergických, ale také virových či bakteriálních a eliminací parazitických mikroorganismů. Také odstraňujeme závislost na cigaretách. Uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Vaše starosti s Vámi rozebereme co možná nejpodrobněji, abychom mohli správně diagnostikovat jejich příčiny.

Web: www.biorezonance-praha.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.2207 sekund.