+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčba deprese a úzkosti

Klíčová slova: deprese, fobie, úzkost, antidepresiva, strach

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2011

Popis: Cílem webu je oslovit lidi, kteří trpí úzkostí, depresí, fobiemi a dodat jim novou motivaci a inspiraci ke změně ke svobodnému, kvalitnímu a naplněnému životu. Nabízím pořádání přednášek nebo vypracování článků na téma „Léčba deprese, úzkosti, fobie, strachu“ včetně: námětů na trénink, postupů při práci na sobě, popisu všech fází změny od rozhodnutí začít na sobě pracovat až po fázi vědomého odžívání strachu. Přednášky a články jsou předneseny a vypracovány v českém nebo anglickém jazyce.

Web: www.neuroticky.hustej.net

Další související informace

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Přírodní antidepresivum

antidepresiva, deprese, třezalka, úzkost – Modin je přírodní antidepresivum. Hlavní účinné látky jsou hypericin a hyperfoin (extrakty z třezalky). Pro lepší účinnost jsou přidány L-tryptofan a phenylalanin. Modin dále obsahuje vitaminy skupiny B.

Načítání trvalo 0.2260 sekund.