+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčba deprese a úzkosti

Klíčová slova: deprese, fobie, úzkost, antidepresiva, strach

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2011

Popis: Cílem webu je oslovit lidi, kteří trpí úzkostí, depresí, fobiemi a dodat jim novou motivaci a inspiraci ke změně ke svobodnému, kvalitnímu a naplněnému životu. Nabízím pořádání přednášek nebo vypracování článků na téma „Léčba deprese, úzkosti, fobie, strachu“ včetně: námětů na trénink, postupů při práci na sobě, popisu všech fází změny od rozhodnutí začít na sobě pracovat až po fázi vědomého odžívání strachu. Přednášky a články jsou předneseny a vypracovány v českém nebo anglickém jazyce.

Web: www.neuroticky.hustej.net

Další související informace

Strach ze smrti

smrt, strach, obavy, život, strach ze smrti, pomoc – Smrt je přirozená součást života. Pro všechny, kdo se bojí smrti, potřebují pomoci se strachem a obavami a neumí se odpoutat od hmotných starostí. Cesta duše po smrti a posmrtný život. Informace o klinické smrti, eutanázi a další texty týkající se smrti.

Meditace jako lék života

meditace, návod, meditace návod, stres, strach – Meditace lze provádět na mnoho způsobů a ze spousty důvodů, například pro zklidnění a uvolnění, pro rozproudění energie v těle, dodání odvahy a sebevědomí, rozpuštění strachu, stresu a bolesti, pro vizualizace našich představ a cílů a mnoho dalších.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Načítání trvalo 0.2228 sekund.