+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčba tmou

Klíčová slova: Léčba tmou,terapie tmou

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2013

Popis: Zabýváme se léčením pobytem ve tmě. Zrak, jako dominantní smysl, zabírá ve spoléhání mozkem přes 70%. Pokud máme vyřešit naše osobní problémy, je potřeba se podívat dovnitř nás a tedy “klasický” zrak vypnout. Terapie tmou je prováděna ve svatyni, která je absolutně tmavá. Pobyt ve tmě nám tedy pomáhá spojit se více se svým vyšším já, se svým osobním božstvím, které umí vyléčit naše problémy.

Web: www.lecba-tmou.cz

Další související informace

Stop chrápání

chrápání, asonor, proti chrápání, kapky, léčba – kapky proti chrápání Asonor - jedná se v současnosti o nejúčinnější léčbu problémů s chrápáním, účinně odstraňují příčinu chrápání. Zbavte se chrápání a snižte možnost kardiovaskulárních onemocnění. Užívání kapek je šetrnější než chirurgická operace. Kapky Asonor jsou vyrobeny v EU. Certifikát o zdravotní nezávadnosti přípravku je samozřejmostí. Kapky Asonor jsou klinicky testované a jsou bez vedlejších účinků.

Lázně Luhačovice

lázně, Luhačovice, léčba – Objevte krásné lázeňské město, které najdete v malebné krajině Bílých Karpat. Lázně Luhačovice jsou ideálním místem pro lázeňské a relaxační pobyty. V lázních Luhačovice vám pomohou s léčbou dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu.

Aknelecba.cz - informační

léčba akné, prevence akné, akné, acné vulgaris – Webová prezentace Aknelecba.cz slouží jako informační stránka především pro lidi, kteří trpí jakoukoliv formou akné, nebo pro ty, kteří se pouze o tuto problematiku zajímají. Naleznete zde rovněž doporučené odkazy na stránky s podobnou tématikou.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.