+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčba tmou

Klíčová slova: Léčba tmou,terapie tmou

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2013

Popis: Zabýváme se léčením pobytem ve tmě. Zrak, jako dominantní smysl, zabírá ve spoléhání mozkem přes 70%. Pokud máme vyřešit naše osobní problémy, je potřeba se podívat dovnitř nás a tedy “klasický” zrak vypnout. Terapie tmou je prováděna ve svatyni, která je absolutně tmavá. Pobyt ve tmě nám tedy pomáhá spojit se více se svým vyšším já, se svým osobním božstvím, které umí vyléčit naše problémy.

Web: www.lecba-tmou.cz

Další související informace

Léčba obezity, poradna -

léčba obezity, nadváha, hubnutí, celulitida, diety – V naší obezitologické poradně zajistíme odbourávání tuku a formování Vaší postavy. Při dodržení stanoveného léčebného režimu je snížení nadváhy trvalé. Moderní farmaceutické preparáty pomohou odbourat tukovou tkáň a zajistí trvalé snížení hmotnosti.

Rakovina, příznaky, léčba - Odborná poradna

Rakovina, léčba rakoviny, příznaky rakoviny, porad – Naše odborná poradna se zabývá bojem s rakovinou pomocí přístrojů Super Ravo Zapper. Léčba rakoviny, diagnostika rakoviny, rizikové faktory, prevence nádorů. Rakovina děložního čípku, rakovina prsu rakovina prostaty, tlustého střeva.

Alternativní léčba rakovi

léčba rakoviny, léčení rakoviny, alternativní léčb – Altenrativní a biologická léčba rakoviny. Intervenční onkologie neboli léčba onkologických pacientů pomocí minimálně invazivních metod. Léčba se týká rakoviny prostaty, ledvin, plic a rakoviny jater. Alternativní léčba rakoviny

Načítání trvalo 0.0568 sekund.