+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčebné lázně Bohdaneč

Klíčová slova: lázně, wellness, procedury, masáže, koupele

E-mail: obchod@llb.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2009

Popis: Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Nabídka léčebných a relaxačních pobytů je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.

Web: llb.cz

Další související informace

Lázně a wellness hotely

lázně, wellness, průvodce, lázeňství, wellness – SpaTrip je unikátní online rozcestník, průvodce světem lázeňství a wellness. Oproti konkurenci Vám prináší přímé kontakty a možnost komentovat a hodnotit veškerá jednotlivá zařízení. Soustředí se především na kvalitu a snaží se pro své klienty neustále objevovat nová relaxační místa a luxusní ozdravné komplexy.

Lázeňské pobyty

lázně, wellness, hotely, pobyty – Poskytujeme pobyty v lázeňských hotelích v těch nejatraktivnějších lokalitách včetně vámi vybraného programu a wellness pobyty. Je libo tu nejlevnější dovolenou s léčebnými procedurami nebo třeba jen výlet na víkend? Sestavíme program dle vašeho přání.

Hubnutí podle krevní skupiny

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Zkoušíte zhubnout a pořád se Vám to nedaří? Žádná z diet na Vás nefunguje? Tak je čas vyzkoušet něco jiného! Dieta podle krevní skupiny podle Dr. D'Adamo je to pravé. Díky této dietě zhubnete i Vy.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.