+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčebné lázně Bohdaneč

Klíčová slova: lázně, wellness, procedury, masáže, koupele

E-mail: obchod@llb.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2009

Popis: Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Nabídka léčebných a relaxačních pobytů je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.

Web: llb.cz

Další související informace

Lázně - Wellness - Víkend

lázně, wellness, pobyty, masáže, zábaly, relax – Denně pro Vás vybíráme nejatraktivnější lázeňské pobyty, wellness víkendy, romantické víkendy, programy na hubnutí a další pobytové balíčky! U každé nabídky je zobrazena aktuální sleva a čas zbývající do konce trvání slevy - po vypršení času je možné zakoupit pobyt už jen za plnou cenu, neváhejte dočasných slev využít! Každý balíček je možné zakoupit ve formě dárkového poukazu.

Lázně

lazne, lazenske, pobyty – Přehled lázeňských pobytů v České i Slovenské republice a všech cenových kategorií. Výhodné nabídky od několika set korun za lázeňský pobyt. Zájezdy do lázní do mnoha známých lázeňských měst vč. Luhačovic a Mariánských lázní.

SpaCities lázně, hotely

Lázně, wellness, pobyt, relax, hotely, cestování – Navštivte lázně, prameny a kolonády v exkluzivních lázeňských městech. Vyberte si z nabídky hotelů, restaurací a wellness pobytů. Poznejte historické památky, užijte si volný čas, bavte se a relaxujte.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.