+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčebné lázně Bohdaneč

Klíčová slova: lázně, wellness, procedury, masáže, koupele

E-mail: obchod@llb.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2009

Popis: Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Nabídka léčebných a relaxačních pobytů je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.

Web: llb.cz

Další související informace

relax centrum Panorama

sauna, vířivka, wellness, biorezonance, – relaxační a diagnostické centrum, nabízíme saunu s aromaterapií, vířivku s hydromasážními body, biorezonanční diagnostiku za pomocí přístroje metatron, prodej potravinových doplňků Forever Living Products a aloe vera.

Thajské masáže Praha

tahajská, thajské, masáže, masáž, v Praze, Praha, – Nabízíme thajské masáže, které uvolňují a povzbuzují tělo i mysl! V našem salonu provádějí masáže rodilé Thajky. Můžete si vybrat ze široké škály tradičních thajských masáží a wellness procedur. Například masáž lávovými kameny, anti-age masáž obličeje, čokoládová, medová a speciální masáž Elite proti stresu.

Hubnutí podle krevní skupiny

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Zkoušíte zhubnout a pořád se Vám to nedaří? Žádná z diet na Vás nefunguje? Tak je čas vyzkoušet něco jiného! Dieta podle krevní skupiny podle Dr. D'Adamo je to pravé. Díky této dietě zhubnete i Vy.

Načítání trvalo 0.0821 sekund.