+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčení pránou

Klíčová slova: Léčení pránou, Pranic Healing

E-mail: office@mckspranichealing.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2009

Popis: Léčení pránou je vysoce efektivní doplňková metoda. Prána znamená životní energii, životní sílu. Uživatel metody Pranic Healing se při své činnosti zabývá stavem energie v těle svých klientů a znalostmi týkajícími se energetických pochodů v těle.

Web: www.mckspranichealing.cz

Další související informace

Workshopy a přednášky

osobní rozvoj, léčení energií, cvičení pro zdraví – Workshopy zaměřené na osobní rozvoj, energie, léčení energií, cvičení pro zdraví a životní energie Ze Země je projektem zaměřeným na cvičení pro zdraví skrze energie a léčení energií. Pořádáme workshopy pro osobní rozvoj a práci se životní energií.

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Načítání trvalo 0.0522 sekund.