+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Léčení pránou

Klíčová slova: Léčení pránou, Pranic Healing

E-mail: office@mckspranichealing.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2009

Popis: Léčení pránou je vysoce efektivní doplňková metoda. Prána znamená životní energii, životní sílu. Uživatel metody Pranic Healing se při své činnosti zabývá stavem energie v těle svých klientů a znalostmi týkajícími se energetických pochodů v těle.

Web: www.mckspranichealing.cz

Další související informace

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Homeopatická poradna

homeopatie, homeopat, homeopatikum, léčba, léčení – Homeopatická poradna. Využívám poznatků celostní alternativní medicíny – metoda vitálního vjemu klasické homeopatie. Vycházím z etikoterapeutických a logoterapeutických přístupů k léčbě, respektuji individualitu osobnosti a jeho životní příběh.

Alternativní léčba rakovi

léčba rakoviny, léčení rakoviny, alternativní léčb – Altenrativní a biologická léčba rakoviny. Intervenční onkologie neboli léčba onkologických pacientů pomocí minimálně invazivních metod. Léčba se týká rakoviny prostaty, ledvin, plic a rakoviny jater. Alternativní léčba rakoviny

Načítání trvalo 2.5990 sekund.