+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lék na atopické ekzémy

Klíčová slova: pokožka, terapie, zdraví, exém, ekzém, atopický

E-mail: info@vetrisol.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2011

Popis: Přírodní program ošetření pokožky a terapie kožního ekzému. Chcicoderm napomáhá korekci a prevenci suché a podrážděném pokožky, kožních ekzémů, stárnutí pokožky stejně jako její celkovému ošetření a stabilizaci.

Web: www.chicoderm.cz

Další související informace

Přestaňte hubnout, zhubně

zdraví, zdravá výživa, hubnutí, dieta, obezita – Pokud Vás trápí nadváha, obezita - poradíme, jak na hubnutí snadno, bez hladu, s trvalým efektem. Úprava váhy, dieta je vhodná i pro extrémní obezitu. Nabídka hubnutí pod trvalým dohledem.

Viccasu - služby

zdraví, lékaři, doučování, venčení, mytí, trénink, – Portál pro nabízení a objednávání služeb jako je hlídání dětí, úklid, venčení psů, péče o děti a dospělé, péče o zdraví, trénink, žehlení, doučování, lékaři, kadeřnictví, manikúra, masáže, sport, výuka, přeprava osob a majetku a mnoho dalších. Nabídka, objednávka a hodnocení uživatelů. Vše přehledně řazeno a kompletně zdarma.

Kartalin - léčba lupénky

léčba lupénky, ekzém, atopický ekzém – Přípravek k vnějšímu užití, vhodný na LUPÉNKU A ALERGODERMATÓZ (některých forem atopické a alergické dermitis a chronického ekzému) na solidolové bázi. Prostředek Kartalin obsahuje výlučně přírodní bioaktivní komponenty: léčivé rostliny – dvouzubec, heřmánek, vitamín A, lysozym, včelí med, eukalyptový a levandulový olej, kyselina salicylová a solidol. Kartalin uspěl při klinických testech na Sibiřské státní lékařské univerzitě, Moskevské zdravotnické akademii postgraduálních studií, v mnoha specializovaných dermatologických odděleních nemocnic v Rusku i zahraničí, kde získal pozitivní hodnocení jak výzkumníků, tak i pacientů

Načítání trvalo 0.0555 sekund.