+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

lekari.sk

Klíčová slova: lekari

E-mail: lekari@lekari.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2010

Popis: Portál venovaný lekárom, medikom, zdravotníckym pracovníkom ... a pacientom. Našim hlavným cieľom je informovať lekárov. . . a i širokú verejnosť, o liečebných metódach, liekoch, zdravotníckych pomôckach, poisťovniach, zdravotníckych zariadeniach, zdrav. inštitúciách, kúpeľoch...atď

Web: www.lekari.sk

Další související informace

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0997 sekund.