+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lékárna Galenica s.r.o.

Klíčová slova: volně prodejná léčiva, doplňky stravy, léčivé příp

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2012

Popis: V sortimentu našeho internetového obchodu naleznete volně prodejná léčiva, doplňky stravy, léčivé přípravky, ale také zdravotnické pomůcky a zdravotnický materiál. Kromě elektronického obchodu provozujeme rovněž kamennou lékárnu a zásobujeme zdravotnická zařízení.

Web: www.lekyvolne.cz

Další související informace

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.