+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lékárna Luka, Praha 5

Klíčová slova: Lékárna Luka,léky a doplňky,poradenství,

E-mail: info@lukapharm.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2014

Popis: Lékárna Luka na Mukařovského ulici v Praze 5 nabízí široký sortiment léků i doplňků, zdravotní obuvi, profesionální odborné poradenství a příznivé ceny a doplatky od dětí po seniory. Pro vás i vaše děti nabízíme snadný přístup, dostatek místa pro kočárky a dětský minikoutek

Web: www.lukapharm.cz/

Další související informace

Snadno zhubnout

hubnutí,zhubnutí,dieta,vitalita,zdraví, – Máte problémy s váhou? Vyzkoušeli jste už kdeco a kila se Vám stále vrací? Víme a poradíme Vám jak zhubnout s úsmněvem a zdravě. Sestavíme Vám přesnou analýzu stavby těla a navrhneme nejvhodnější program pro hubnutí. Hubnutí a dieta profesionálně s výbornými výsledky.

GHR Natural - Anti-aging product

ghr natural, růstový hormon, cholesterol snížení, – Prodej produktu GHR Natural - 100% přírodního přípravku s komplexními ozdravovacími a regeneračními účinky. Díky svým účinkům znamenal GHR Natural revoluční objev v moderní medicíně, důkazem jsou tisíce spokojených uživatelů po celé USA a Kanadě.

Bezbolestná liposukce Brno

bezbolestné liposukce Brno, liposukce břicha, – Jste ve fázi, kdy diety a veškeré podniknuté kroky ke snížení tělesné váhy zklamaly. Zkuste se informovat o metodách liposukce.Trápí Vás nadbytečné tuky? Jste ve fázi, kdy diety a veškeré podniknuté kroky ke snížení tělesné váhy zklamaly. Zkuste se informovat o metodách liposukce. Současná společnost a především její dnešní populace svádí neustálý boj s nadváhou či obezitou. Příčiny nadbytečných kil mohou být různé. Někdy je vyšší váha spojená se zdravotními příčinami.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.