+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lékárna Na nábřeží

Klíčová slova: lékarna

E-mail: z.hruba@mybox.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2010

Popis: Maloobchodní prodej s farmaceutickými přípravky. Nabízíme: kompletní sortiment léků a doplňků stravy vitamíny bylinné čaje homeopatika dětská výživa a kosmetika homeopatika základní veterinární léčiva inkontinentní prostředky stomické pomůcky enterální a parenterální výživa speciální zdravotnický materiál široký sortiment léčebné kosmetiky a zastoupení nejznámějších dermokosmetických značek

Web: www.lekarna-nanabrezi.cz

Další související informace

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Lékárna

lékárna, léky, medikamenty,katalog léků – Databáze registrovaných léků včetně specifických léčebných programů. Lékárna je veřejné zdravotnické zařízení, které slouží k zabezpečení léčiv a některých druhů prostředků zdravotní techniky pro pacienty.

Načítání trvalo 0.0987 sekund.