+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LensPlus

Klíčová slova: kontaktní, čočky, lékař, České Budějovice, oči

E-mail: ordinace@lensplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2013

Popis: Aplikační Středisko kontaktních čoček - LensPlus s.r.o.Aplikujeme kontaktní čočky všeho druhu včetně barevných, speciálních, s vysokými dioptriemi, na lékařský předpis – máme smlouvy se všemi běžnými pojišťovnami.

Web: www.lensplus.cz

Další související informace

Čočky Plus

kontaktní čočky, čočky, barevné čočky, – Kontaktní čočky a příslušenství od renomovaných výrobců u nás nakoupíte pohodlně, levně, urychleně a spolehlivě. Nabízíme barevné kontaktní čočky v dioptrické i kosmetické variantě za velmi příznivé ceny.

Kontaktní čočky

kontaktní čočky, čočky, oční čočky, kontaktní čočk – Kontaktní čočky levně z vlastních skladových zásob. V naší nabídce naleznete jak kontaktní čočky, roztoky na kontaktní čočky, oční kapky, ale i barevné kontaktní čočky. Také je možné u nás zakoupit čističe a pouzdra na kontaktní čočky.

Chimare - proktolog

zdravotnictví, lékař, zdraví, hemoroidy, zdravotni – CHIMARE clinic s.r.o. je privátní zdravotnické zařízení, které svým klientům poskytuje služby z oboru ambulantní chirurgie. Léčíme nemoci prsu, onemocnění konečníku a tlustého střeva, odstraníme bradavice a další. Naší doménou je léčba hemoroidů.

Načítání trvalo 0.2142 sekund.