+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Leukémie

Klíčová slova: leukémie,akutní,chronická,lymfatická,myeloidní

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2010

Popis: Leukémie je onemocnění krvetvorby, jenž se projevuje zmnožením nezralých bílých krvinek. Ty posléze neplní svoji funkci a utlačují vznik zdravých buněk. Rozeznáváme několik typů leukémií, od téměř nezhoubných až po vysoce agresivní.

Web: leukemie.ordinace.biz

Další související informace

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.