+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levná liposukce

Klíčová slova: liposukce

E-mail: info@aste.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2010

Popis: Do České republiky jsme přinesli zcela novou formu liposukce - bez zásahů do těla, bez bolesti. Garantujeme úbytek 2 - 15 cm v závislosti na místě zákroku! Naše moderní ultrazvukové přístroje umožňují neinvazivní liposukci 3. generace bez nutnosti rekonvalescence. Zákrok trvá zhruba 40 minut - poté je možné pokračovat v běžné činnosti.

Web: www.levna-bezbolestna-liposukce.cz

Další související informace

Bezbolestná liposukce

kavitace, liposukce, bezbolestná liposukce – Bezbolestná liposukce 3. generace čili kavitace je zcela novým a především bezbolestným způsobem, jak zpět získat pěkně tvarovanou postavu. Prokázané výsledky redukce podkožního tuku a celulitidy. Nedochází k narušení integrity kůže.

Avienclinic, s.r.o.

omlazení, kožní choroby, neinvazivní liposukce – Moderní klinika estetická a klasická dermatologie nabízí služby laser centra, neinvazivní liposukce, stomatologie a zubní hygiena, služby dietologa a klinického psychologa. Pro klienty parkování zdarma, otevřeno 9:00 - 18:00.

Přístroj na kryolipolýzu,

kryolipolýza, přístroj, liposukce – Přístroj na kryolipolýzu je unikátní výrobek, který se používá pro bezbolestnou neinvazivní liposukci, při které dojde ke zmražení tukových buněk v těle na problematických partiích. Zmražené tukové buňky jsou poté odsáty pomocí speciální techniky přístroje. Nabízíme prodej těchto přístrojů na kryolipolýzu, vše se zárukou a dodáváme i spotřební materiál, jako ubrousky a membrány.

Načítání trvalo 1.3409 sekund.