+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Liposukce (odsátí tuku)

Klíčová slova: estetická chirurgie, plastická chirurgie, plastika

E-mail: plastika.polak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2009

Popis: Liposukce znamená odsátí tuků. Je to chirurgický výkon, při němž se sniží podkožní tuková vrstva. Odstraňuje se pomocí odsátí tuku v místech, kde dochází k jeho nadměrnému ukládání.

Web: liposukce.plastika-morava.cz/

Další související informace

Plastická chirurgie Bodyestet

plastická chirurgie,estetická chirurgie – Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.). Jde o moderní zdravotnické zařízení na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance a poradnu, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči a v prvním patře komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními dvoulůžkovými pokoji.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0555 sekund.