+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Liposukce břicha

Klíčová slova: liposukce, zdraví, ultrazvuková liposukce

E-mail: valerwebs.katalogy4@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2012

Popis: Patří mezi nejčastěji používané metody liposukce. Liposukce břicha může odstranit jizvu po císařském porodu. Liposukce břicha mohou podstoupit lidé ve věku 18 - 75 let. Pooperační léčba neni vyžadována. Liposukce břicha poskytuje velice kvalitní výsledek. Liposukce břicha - pro muže i ženy ve věku 18 - 75 let. Výsledek je ovlivněn tělesnou váhou. Důležitým faktorem je tuková tkáň a její uložení. Po zákroku ncítíme skoro žádnou bolest, např. jako u unavených bříšních svalů. Liposukce břicha mohou podstoupit lidé ve věku 18 - 75 let. Patří mezi nejčastěji používané metody liposukce. Důležitým faktorem je tuková tkáň a její uložení. Liposukce břicha poskytuje velice kvalitní výsledek. Po zákroku ncítíme skoro žádnou bolest.

Web: metody-liposukce.qqqq.cz

Další související informace

Kosmetický salón Rožnov

liposukce, epilace – Kosmetický salón Rožnov pod Radhoštěm. Accent, epilace, neinvazivní liposukce a omlazení obličeje, masáže, Redukce celulitídy, detox. zábal - Serafín. Srdečně Vás vítám v estetickém salónu Serafin, kde Vám nabízíme možnost poskytnout ošetření pleti a těla s maximálními výsledky. Doba, kdy klasické kosmetické postupy bez přístrojového vybavení měly přinášet omlazení a relaxaci, se v současném medicinsko-technickém vývoji ukazují sice jako prospěšné, ale nedosahují zdaleka takového pozitivního efektu v boji proti předčasnému stárnutí pleti a prevenci.

Bělení zubů

Bělení zubů, zdraví – Bělení zubů z domu. Informace o tom, jak šetrně a účinně za rozumné peníze získat zářivý úsměv. Kdo by nechtěl krásně bílé zuby, se kterými by ve společnosti snadno získal pozornost ostatních.

Supervýživa.cz

BIO Mladý ječmen z USA, zelený ječmen, zdraví, sup – Supervýživa.cz - Prodej přírodních BIO doplňků. Specializováno na BIO Mladý zelený ječmen vypěstovaný v USA. Kvalitou a cenou nemá na našem trhu konkurenci. Naší firmě záleží na kvalitě Vašeho zdráví.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.