+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Liposukce kavitace Praha

Klíčová slova: hubnutí, formování postavy, kavitace, tuky

E-mail: info@kavitace-liposukce-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2011

Popis: Stránky studia Fit Medica v Praze, které nabízí modelaci postavy metodou bezbolestné liposukce - kavitace ultrazvukem. Stránky studia Fit Medica Praha, které nabízí svým klientům procedury a ošetření kavitací, tedy neinvazivní liposukci. Při kavitaci nedochází k poškození pokožky jako při klasické liposukci. Nezůstanou vám tedy po zákroku žádné jizvy a šrámy.

Web: www.kavitace-liposukce-praha.cz

Další související informace

Online lekárna se zaměřen

hubnutí, zdraví, online lekárna, redukční diety – Centrum pro zdraví. Hubnutí, redukční diety, krása, pěče o prsa - přehled produktů. Dále úplný sortiment lekáren. Kosmetika Oriflame. Nákup bez registrace. Zboží skladem - dodání do 2 dnů.

Relax&Beauty-masáže,relax

celulitida, odstranění, léčba, formování postavy – Provádíme ošetření přístrojem LPG Cellu M6 zaměřeným na formování postavy, odstranění celulitidy, lymfodrenáž, lipomasáž - Lipomassage a liftmasáž - Liftmassage. Nabízíme dále masáže havajské, Hot Stones, sportovní, relaxační a regenerační.

Jak jsem zhubla 16kg

dieta, hubnutí, obezita, slim, acai berry,zhubnout – Zvládla jsem zhubnout 16kg za 4 týdny. Přečtěte si jak se mi to podařilo. Mám 16kg dole bez drastických diet a jojo efektu. Podívejte se na mé fotografie. Nyní sleva 260,-Kč. Unikátní přírodní přípravek.

Načítání trvalo 2.8912 sekund.