+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Liposukce Yes Visage

Klíčová slova: liposukce,celulitida,prodlužování řas

E-mail: info@yesvisage.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Salon YES Visage je moderní estetické studio nabízející nadstandardní služby a produkty z oblasti přístrojové lymfo-drenáže, liposukce 3. generace, léčby celulitidy, prodlužování řas a další. Procedura je zcela neinvazivní a výsledek liposukce viditelný již po jednom ošetření, které trvá pouhých 40 minut. Bezbolestná liposukce 3. generace využívá nejmodernější kavitační technologii, která umožňuje rozrušit koncentrovanou energií v podobě nízkofrekvenčních ultrazvukových vln tukové buňky, jejichž zbytky jsou pak vyloučeny lymfatickým systémem. To vše bez narušení kůže a vaskulární, nervové či svalové tkáně! Cena liposukce bude účtována jen v případě, že se ihned projeví měřitelný výsledek. Pokud nezhubnete, nezaplatíte nic.

Web: www.yesvisage.cz

Další související informace

MUDr. Mojmír Müller

liposukce, ultrazvuková liposukce – Diodovými lasery odstraníme ochlupení (epilace, depilace), cévky, pigmentace. Vyhladíme vrásky (Botox, Dysport, chemický peeling, Radiesse, Restylane). Ošetříme akné, jizvy, znamínka. Liposukce ultrazvukem přístrojem Contour UltraShape.

Laserová liposukce a jiné

liposukce, péče o tělo – Bezbolestné metody liposukce. Výsledek je trvalý a viditelný po jednom až dvou měsících. Patří mezi nenáročné procesy liposukce s kvalitním výsledkem. Liposukce zmenšují počet tukových buněk v těle.

Načítání trvalo 0.0920 sekund.