+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Liposukce Yes Visage

Klíčová slova: liposukce,celulitida,prodlužování řas

E-mail: info@yesvisage.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Salon YES Visage je moderní estetické studio nabízející nadstandardní služby a produkty z oblasti přístrojové lymfo-drenáže, liposukce 3. generace, léčby celulitidy, prodlužování řas a další. Procedura je zcela neinvazivní a výsledek liposukce viditelný již po jednom ošetření, které trvá pouhých 40 minut. Bezbolestná liposukce 3. generace využívá nejmodernější kavitační technologii, která umožňuje rozrušit koncentrovanou energií v podobě nízkofrekvenčních ultrazvukových vln tukové buňky, jejichž zbytky jsou pak vyloučeny lymfatickým systémem. To vše bez narušení kůže a vaskulární, nervové či svalové tkáně! Cena liposukce bude účtována jen v případě, že se ihned projeví měřitelný výsledek. Pokud nezhubnete, nezaplatíte nic.

Web: www.yesvisage.cz

Další související informace

Bezbolestná liposukce

liposukce, neinvazivní liposukce, bezbolestná – Bezbolestná liposukce - zhubněte jednoduše bez velké námahy a hlavně efektivně. Naprostý hit v současné době, radikální neinvazivní liposukce, tzv. liposukce 3. generace. Tato revoluční liposukce 3. generace je přáním i splněným snem zároveň, neboť dává naději tam, kde dříve žádná nebyla.

Kosmetický salón Rožnov

liposukce, epilace – Kosmetický salón Rožnov pod Radhoštěm. Accent, epilace, neinvazivní liposukce a omlazení obličeje, masáže, Redukce celulitídy, detox. zábal - Serafín. Srdečně Vás vítám v estetickém salónu Serafin, kde Vám nabízíme možnost poskytnout ošetření pleti a těla s maximálními výsledky. Doba, kdy klasické kosmetické postupy bez přístrojového vybavení měly přinášet omlazení a relaxaci, se v současném medicinsko-technickém vývoji ukazují sice jako prospěšné, ale nedosahují zdaleka takového pozitivního efektu v boji proti předčasnému stárnutí pleti a prevenci.

Bezbolestná liposukce

liposukce, bezbolestná liposukce, kavitace – Jedna z nejmodernějších metod jak odstranit přebytečný tuk se názývá neinvazivní kavitace. Současný uspěchaný životní styl v kombinaci se nezdravým jídelníčkem a nedostatkem pohybu neprospívá celkovému lidskému zdraví, ale zejména tělesné schránce.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.