+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lupénka

Klíčová slova: lupénka,psoriáza,léčba,příznaky,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Psoriáza se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění neinfekčního původu. Projevuje se chronickým zánětem pokožky, na níž se tvoří rudá mírně vystouplá ložiska s typickými šupinami, se sklonem k recidivě.

Web: lupenka.ordinace.biz

Další související informace

Anémie

anémie,chudokrevnost,příznaky,druhy,léčba – Chudokrevnost neboli anémie je stav, při kterém je v krvi snížena koncentrace hemoglobinu, čímž dochází ke snížení schopnosti krve dodávat kyslík tkáním. Příčinou anémie je porušená tvorba červených krvinek, nebo jejich zvýšený zánik.

Melanom - rakovina kůže

Melanom,rakovina kůže,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o zhoubný nádor melanocytů, které se převážně nacházejí na kůži, avšak v menším množství jsou přítomny i na sliznicích a oku. Jedinou doposud účinnou léčbou tohoto nebezpečného typu rakoviny je včasné chirurgické odstranění.

Nosní, krční mandle

nosní,krční,mandle,komplikace,příznaky,léčba – Mandle jsou součástí našeho lymfatického systému, přičemž je rozlišujeme na nosní a krční. Defakto jsou první linii obrany imunitního systému, jejichž cílem je zachytávat veškeré antigeny pronikající do těla.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.