+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lupénka

Klíčová slova: lupénka,psoriáza,léčba,příznaky,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Psoriáza se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění neinfekčního původu. Projevuje se chronickým zánětem pokožky, na níž se tvoří rudá mírně vystouplá ložiska s typickými šupinami, se sklonem k recidivě.

Web: lupenka.ordinace.biz

Další související informace

Hemeroidy příznaky

hemeroidy,hemoroidy,zlatá žíla,příznaky,léčba – Hemeroidy jsou jedním z nejčastějších onemocnění, postihující žilní pleteně v konečníku. Jejich rozšířením a zápalem vznikají bolestivé a nevzhledné uzly vyznačující se typickým příznakem jasně červené krve během vyprazdňování.

Chlamydie

chlamydie,trachomatis,pneumoniae,příznaky,léčba – Chlamydie jsou nepohyblivé bakterie, které parazitují uvnitř buněk. Poslední dobou je jim připisována čím dál větší váha při propuknutí celé řady geneticky podmíněných chorob a až v polovině případů jsou původcem neplodnosti.

Žlučník - kameny, kolika

žlučník,kameny,kolika,příznaky,léčba – Žlučník je hruškovitý orgán na spodině jater určený k uskladnění a koncentraci žluče. Ta je během konzumace potravy vylučována do žlučovodu a následně dvanácterníku, kde se podílí na trávení tuků a bílkovin.

Načítání trvalo 0.3085 sekund.