+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lupénka

Klíčová slova: lupénka,psoriáza,léčba,příznaky,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Psoriáza se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění neinfekčního původu. Projevuje se chronickým zánětem pokožky, na níž se tvoří rudá mírně vystouplá ložiska s typickými šupinami, se sklonem k recidivě.

Web: lupenka.ordinace.biz

Další související informace

Prostata

prostata,bhp,karcinom,příznaky,vyšetření,léčba – Dokud nezačne zlobit, tak většina mužů ani netuší k čemu jí v těle mají a jak se vyvíjí v závislosti k věku. Základní informace, možné problémy, postup vyšetření i následné možnosti léčby pomocí medikamentů či operativně.

Pásový opar

pásový opar,neštovice,léčba,příznaky,diagnostika – Pásový opar je kožní onemocnění vyvolané herpetickým virem Varicella zoster, jenž se po odeznění planých neštovic stává latentním v senzitivním gangliu. K jeho reaktivaci dochází při oslabení organismu a vyznačuje se výsevem bolestivých puchýřků.

Afty

afty,vřídky,komplikace,příznaky,léčba – Tyto oválné bělavé až nažloutlé vřídky postihující ústní dutinu se vyznačují značnou bolestivostí. Jejich častější recidiva je typická zejména pro mladší lidi a svou úlohu sehrává oslabená imunita, nedostatek vitamínů a mechanické poškození.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.