+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lupénka

Klíčová slova: lupénka,psoriáza,léčba,příznaky,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Psoriáza se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění neinfekčního původu. Projevuje se chronickým zánětem pokožky, na níž se tvoří rudá mírně vystouplá ložiska s typickými šupinami, se sklonem k recidivě.

Web: lupenka.ordinace.biz

Další související informace

Pásový opar

pásový opar,neštovice,léčba,příznaky,diagnostika – Pásový opar je kožní onemocnění vyvolané herpetickým virem Varicella zoster, jenž se po odeznění planých neštovic stává latentním v senzitivním gangliu. K jeho reaktivaci dochází při oslabení organismu a vyznačuje se výsevem bolestivých puchýřků.

Infekční mononukleóza

mononukleóza,příznaky,léčba – Mononukleóza je typickým onemocněním dospívající mládeže způsobené virem Epstein-Barrové. Projevuje se zejména únavou, zduřením lymfatických uzlin, bolestí v krku a horečkou, ale může se projevit i zvětšením jater či sleziny.

Melanom - rakovina kůže

Melanom,rakovina kůže,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o zhoubný nádor melanocytů, které se převážně nacházejí na kůži, avšak v menším množství jsou přítomny i na sliznicích a oku. Jedinou doposud účinnou léčbou tohoto nebezpečného typu rakoviny je včasné chirurgické odstranění.

Načítání trvalo 0.3563 sekund.