+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lymfodrenážní masáže

Klíčová slova: lymfodrenážní masáže, masáže hlavy, masáže, masáž

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2011

Popis: Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku, relaxace, zdraví, krása a aktivace energie v jednom ošetření. Kosmetická lymfodrenážní masáž hlavy, obličeje a krku patří mezi novodobý úkon v kosmetické praxi, je orientována na lymfatický systém, který stimuluje a tím zlepšuje tok lymfy.

Web: lymfodrenazni-masaz.blgz.cz

Další související informace

Masáže Alena Kliková

masáže, masáže Praha, masážní salon – Poskytujeme kvalitní masáže v centru Prahy za vynikající ceny. Masážní salon se specializuje na relaxační a povzbuzující masáže a kosmetické služby. Prodáváme poukazy na masáže vhodné jako dárky pro ženy i muže.

Mobilní masáže Krejča (ma

masáže, masáže do domu, mobilní masáže – Profesionální masér z Brna. Mé služby využívá i hokejový klub Kometa Brno a.s., jak u můžů tak i u mládeže. Nabízím mobilní masáže v Brně a okolí. Nechte se namasírovat v pohodlí vašeho domova bez zbytečného cestování.

Thajské masáže Praha

thajské masáže, thajské masáže praha, masáž – Thajské masáže Praha - thajské masáže, sportovní a rekondiční masáže provádějí zkušené thajské terapeutky v luxusním masážním salonu v centru Prahy. Thajské masáže, medová masáž, čokoládová masáž, olejové masáže, ayuverdské masáže, masáž nohou, zad. Thajské masáže v centru Prahy, thajské, sportovní, relaxační a rekondiční masáže

Načítání trvalo 3.4132 sekund.