+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lymská borelioza

Klíčová slova: Lymská,borelióza,klíště,borrelia,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2010

Popis: Toto nejrozšířenější onemocnění přenášené klíšťaty je způsobeno bakterií borrelia a jeho typickým průjevem je vytvoření rudé skvrny s bledým středem. K léčbě se využívá celá škála antibiotik a jejich užívání se stává dlouhodobou záležitostí.

Web: lymskaborelioza.ordinace.biz

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.