+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magazín o elektronickém kouření

Klíčová slova: e-cigarety, couření, cigarety

E-mail: paraodpusy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2014

Popis: Magazín o elektronických cigaretách, kde najdete články, novinky, recenze e-cigeret nebo informace o příslušenství k elektronickým cigaretám. Pokud vás zajímají vás elektronické cigarety neváhejte náš web navštívit.

Web: paraodpusy.cz/

Další související informace

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Ako odstrániť kliešťa ? Na to je IXODERM!

ixoderm, kliste, klistata, likvidace, klistat – Ixoderm odstráni jednoducho kliešťa pomocou novej technológie vyvinutéj českou spoločnosťou Vetrisol. Je určený určený na rýchlu paralizáciu, znehybnenie, dezinfekciu, usmrtenie a bezpečné odstránenie prisiatého kliešťa.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.