+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magazín o zdraví

Klíčová slova: zdraví,medícna,léky,nemoci,vitamíny,zivotní styl

E-mail: martina.zab@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2008

Popis: Články o zdraví a medicíně. Rady pro všechy nemoci - akné, hubnutí, celulitída, vlasy, kůže, pleť. Přírodní přípravky, léky, vitamíny a jejich použití. Kosmetika - jak na ni? Jak si vybrat správně?

Web: medizin.cz/

Další související informace

Lékárna Fabas

léky,vitamíny, klouby, diety, hubnutí – Lékárna a internetová lékárna. Nabízíme kompletní sortiment léčivých přípravků, volně prodejné přípravky, vitamíny, doplňky výživy, homeopatika, kosmetiku, zdravotnické pomůcky a materiál.

Život bez nemocí

zdraví, imunita, nemoc, tlusté střevo, hemeroidy – Stránky pro pevné zdraví a život bez nemocí, seznamují srozumitelnou formou čtenáře s širokým spektrem dopadů špatných stravovacích návyků, civilizačních a jiných vlivů, na naše zdraví. Řeší vývoj civilizačních chorob a jejich alternativní léčbu.

Multi plus

vitamíny, minerály, stopové prvky, koenzym Q10 – Adekvátní příjem vitamín a minerálů představuje možnost pozitivního ovlivnění zdraví, sníží se únava, stres a zvýší vitalita. Tuto možnost vám nabízí doplněk stravy Multi plus obohacený navíc o koenzym Q10 ke zlepšení výkonnosti.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.