+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magazín zdraví

Klíčová slova: Zdraví, magazín, léčba, onemocnění, prevence

E-mail: magazin-zdravi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2011

Popis: Magazín zdraví, kde najdete články o zdravém životním stylu, informace o onemocněních, léčbě, zdravotních prostředcích a pomůckách. Magazín zdraví obsahuje doporučení na lékařské a zdravotnické zařízení a lékaře. Doporučení na poskytovatele kvalitníc

Web: www.magazin-zdravi.cz/

Další související informace

internetová lékárna

zdraví, hubnutí, vitamíny, léčiva, kosmetika – Moderní internetová lékárna která nabízí více než 15000 léků a produktů, mezi hlavní kategorie patří volně prodejné léky, vitamíny a potravinové doplňky, bezlepkové potraviny, homeopatie, čaje, kosmetiku, zboží z oblasti dětského sortimentu.

Zdraví z přírody

zdraví,prevence,bylinky,rakytník,regenerace,přírod – Nabízíme léčivé bylinné preparáty pro celkovou regeneraci organismu.Jedná se o bylinné koncentráty pro různé použití - proti chřipkovému onemocnění,posílení imunity,na problémy s močovým ústrojím,na onemocnění pokožky a další.

Stop chrápání

chrápání, asonor, proti chrápání, kapky, léčba – kapky proti chrápání Asonor - jedná se v současnosti o nejúčinnější léčbu problémů s chrápáním, účinně odstraňují příčinu chrápání. Zbavte se chrápání a snižte možnost kardiovaskulárních onemocnění. Užívání kapek je šetrnější než chirurgická operace. Kapky Asonor jsou vyrobeny v EU. Certifikát o zdravotní nezávadnosti přípravku je samozřejmostí. Kapky Asonor jsou klinicky testované a jsou bez vedlejších účinků.

Načítání trvalo 0.0819 sekund.