+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magda Curtisová

Klíčová slova: léčení, energie, Reiki, Ra-Sheeba, Já Jsem

E-mail: leceni.energiemi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2010

Popis: Léčení pomocí energií, které zmnohonásobují přirozené léčivé procesy v těle. Vhodné pro léčení všech akutních i chronických potíží, urychlení hojení po úrazech a operacích, podpora při léčení metodami klasické medicíny.

Web: www.biospiritualni-leceni.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Masáže Brno a okolí

masáž, masáže Brno, reflexní terapie, bowen, reiki – Nabízím masáže v pohodlí Vašeho domova. Objednávky přijímám převážně z Brna a jeho okolí, ale lze domluvit masáže i na vzdálenějším místě jižní Moravy. Dopřejte svému tělu masáž a vychutnejte si ji kdekoli budete chtít.

Kristall - centrum

výklad karet, wicca, konstelace, reiki, magie – terapeuti, lektoři (včetně zahraničních), věštci, semináře, výklady karet, šamanství, reiki, wicca, rodinné konstelace, potravinové doplňky pro zdraví a mnoho dalšího - vše na jednom místě, se zárukou kvality služeb.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.