+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magda Curtisová

Klíčová slova: léčení, energie, Reiki, Ra-Sheeba, Já Jsem

E-mail: leceni.energiemi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2010

Popis: Léčení pomocí energií, které zmnohonásobují přirozené léčivé procesy v těle. Vhodné pro léčení všech akutních i chronických potíží, urychlení hojení po úrazech a operacích, podpora při léčení metodami klasické medicíny.

Web: www.biospiritualni-leceni.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Žít zdravě - cítit se fit

Vitalita, výživa, redukce, energie, zdraví – Poradna pro zdravý životní styl. Produkty buněčné výživy pro redukci váhy, vnější a vnitřní výživy, regeneraci organismu, které dodají energii pro vaši mysl i tělo . Skvělou výhodou je, že se vše děje po telefonu, takže nemusíte nikam docházet, ale přesto mít výbornou kondici doslova navždy.

Masáže Brno a okolí

masáž, masáže Brno, reflexní terapie, bowen, reiki – Nabízím masáže v pohodlí Vašeho domova. Objednávky přijímám převážně z Brna a jeho okolí, ale lze domluvit masáže i na vzdálenějším místě jižní Moravy. Dopřejte svému tělu masáž a vychutnejte si ji kdekoli budete chtít.

Načítání trvalo 0.0889 sekund.