+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magie, meditace, jóga

Klíčová slova: magie, meditace, návod, jóga, praha

E-mail: malac.f@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2013

Popis: Posvátné duchovní texty, popis koncentrace a meditace, vliv vegetariánské stravy na tělo i mysl, rozvíjení vyššího Vědomí kontrolou životní energie. Účinky minerálů. Přehledný popis duchovní cesty, jak pozvedat energie do hlavy a dosahovat Vyššího Vědomí.

Web: www.magie-meditace.mysteria.cz

Další související informace

Zubní implantáty Praha

Zubní, implantáty, Praha – Nové zuby na počkání? V Alfadent Vám stačí jediná návštěva a systém CEREC. Nevěříte? Špičková 3D technologie CEREC, v kombinaci s nejmodernějšími zubními materiály jako je keramická ocel, umožňuje digitálně navrhnout a počítačem vyrobit na počkání Vaše nové zuby, korunky, můstky a další řešení, která dříve zabírala dlouhý čas a několik návštěv zubaře.

Cerec Praha

Cerec, Praha – Přišli jste o zub? Chybí Vám zuby? Ulomil se Vám kousek zubu? Potřebujete novou korunku? Máte jakýkoli jiný problém se zuby? Přijďte do Alfadent a posaďte se, vše ostatní se už bude točit kolem Vás. Doslova, a to díky nejmodernějším technologiím, které v Alfadent používáme. A navíc bez bolesti a v pohodě.

Bělení zubů Praha

Bělení, zubů, praha – V naší ordinaci nabízíme bělení zubů nejpokročilejšími světovými technologiemi Zoom! Advanced Power a Opalescence. Obě patří mezi nejmodernější a nejšetrnější metody k zubům a dásním. Během jediné 60-ti minutové návštěvy můžeme dosáhnout bělení zubů až o osm stupňů na odstínové škále.

Načítání trvalo 0.0732 sekund.