+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Magie, meditace, jóga

Klíčová slova: magie, meditace, návod, jóga, praha

E-mail: malac.f@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2013

Popis: Posvátné duchovní texty, popis koncentrace a meditace, vliv vegetariánské stravy na tělo i mysl, rozvíjení vyššího Vědomí kontrolou životní energie. Účinky minerálů. Přehledný popis duchovní cesty, jak pozvedat energie do hlavy a dosahovat Vyššího Vědomí.

Web: www.magie-meditace.mysteria.cz

Další související informace

Thajské masáže Praha

tahajská, thajské, masáže, masáž, v Praze, Praha, – Nabízíme thajské masáže, které uvolňují a povzbuzují tělo i mysl! V našem salonu provádějí masáže rodilé Thajky. Můžete si vybrat ze široké škály tradičních thajských masáží a wellness procedur. Například masáž lávovými kameny, anti-age masáž obličeje, čokoládová, medová a speciální masáž Elite proti stresu.

Psycholog Praha Rataj

psycholog, Praha, Rataj, manželská poradna, vztahy – Manželská a psychologická poradna Praha. Psycholog Rataj v Praze. Profesionální služby psychologického poradenství,individuální či párové psychoterapie. Semináře o partnerských vztazích. Jak zvládnout rozchod, manželskou krizi, nevěru, hádky či ztrátu partnera.Léčba nespavosti, deprese, úzkostných a fobických stavů, závislí a psychosomatickcých obtíží.

Zubař Praha

Zubař, Praha – Prioritou naší zubní ordinace při ošetření je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Zubař Vám vše podrobně vysvětlí a pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností. Chceme, aby se lékaři kliniky a zubní ordinace AlfaDent stali Vašimi přáteli.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.