+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mamma Centrum Zelený pruh

Klíčová slova: mamma centrum, mama centrum, onemocnění prsu, rako

E-mail: poradna@mammacentrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2014

Popis: Mamma centrum Zelený pruh je špičkové mamografické pracoviště, které má status akreditovaného screeningového mamografického centra. V České republice patří mezi největší a je jedním ze dvou pracovišť v zemi zařazených do mezinárodní databáze center Breast Centres Network, což jsou pracoviště specializovaná na diagnostiku a léčbu rakoviny prsu.

Web: www.mammacentrum.cz

Další související informace

Olympia Brno

nákupní centrum, olympia, brno – Olympia patří je jedno z největších nákupních center v Brně, leží v Modřicích u dálnice 777 a lze ji vidět z dálnice v obou směrech. Mnoho užitečných informací o tomto nákupním centru najdete právě zde.

Pension Bambino

Pension Bambino - Centrum, penzion, ubytovani – Pension v centru Liberce Bambino je zaměřený nejen na rodiče s dětmi.Svou polohou je vhodný i pro ubytování například firemních zaměstnanců. Najdete nás 500m od radnice v klidné Heliově ulici ušetřené městských hluků. Všechny apartmány jsou nekuřácké, vybavené malou kuchyňkou a základním nádobím, sprchou a WC, TV se satelitním vysíláním, WI-FI připojením internetu. K dispozici je i dětský koutek. Celková kapacita Pensionu Bambino je 32 lůžek včetně přistýlek. Děti do 3 let mají pobyt zdarma, pro ty nejmenší je možné připravit dětskou postýlku. Pro náročnější hosty máme k dispozici nadstandartní apartmán s možností ubytování až osmi hostů s krbem a masážní vanou. V zimní sezóně máme pro své hosty zajištěnou půjčovnu lyží a snowboardů (150kč/den)

Centrum Fin. Informací

centrum, finanční, informovanosti, finance, dluhy, – Centrum finanční informovanosti přináší návštěvníkům důležité a aktuální informace ze světa financí. Server se snaží o edukativní přístup hlavně v oblasti dluhů, půjček a dalších závazků, které jsou v dnešním světě nejvíce nebezpečné a často i likvidační. Součástí webu je též slovníček pojmů, který je neustále obohacován o pojmy z oblastní finančnictví.

Načítání trvalo 0.0735 sekund.